OEM 15.0 " Endüstriyel TFT Ekranı 1024x768 XGA G150XG01 V3 AUO
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G150XG01 V3
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15,0"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGBW Dikdörtgen
Yüzey:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
700:1 (Tip.) (TM)
Ekran Modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi:
5.7/2.3 (Tip.) ((Tr/Td)
Paketleme Detayları:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
OEM / DOM:
olmadan
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Ekran Renkleri:
262K/16,2M %60 NTSC
Vurgulamak:
15.0" endüstriyel TFT ekran
G150XG01 Endüstriyel TFT Ekranı
G150XG01 V3
Ürün Açıklaması
G150XG01 V3 AUO 15.0" 1024*768 XGA Geniş Sıcaklıklı TFT-LCD LCM
G150XG01 V3, AUO'nun geniş sıcaklık aralıklarındaki güvenilir performans için tasarlanmış 15.0 inçlik çapraz TFT-LCD ekran modülüdür.Bu endüstriyel sınıf panel zorlu ortamlarda mükemmel görünürlük ile keskin XGA çözünürlüğü sunar.
Temel Özellikler
  • Geniş sıcaklık çalışmaları: -30°C'den 85°C'ye kadar çalışma aralığı
  • Yüksek parlaklık: net görünürlük için tipik olarak 400 cd/m2
  • XGA çözünürlüğü: 85 PPI'de 1024*768 piksel
  • RGBW Piksel Biçimi: Geliştirilmiş renk performansı
  • Antiglare Yüzeyi: Dayanıklılık için sert kaplama (3H)
  • Uzun ömür: tipik yaşam süresi 50.000 saat olan WLED arka ışıklandırması
  • LVDS Arayüzü: 1 kanal, 6/8 bit uyumlu
Teknik özellikler
Marka AUO Model P/N G150XG01 V3
Çapraz Boyut 15.0" Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024*768, XGA, 85 PPI Piksel Biçimi RGBW Düzgen
Etkin Alan 304.128*228.096 mm Bezel Açılışı 310.18*234.40 mm
Çizelge Boyutu 326.5*253.5*13.1 mm Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.) Kontrast oranı 7001 (Tip.)
Görme açısı 80/80/60/80 (Tip) Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntü Saat 6'da. Yanıt Zamanı 5.7/12.3 ms (Tip.)
Renkleri Göster 262K/16.2M, %60 NTSC Lamba tipi WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Sıklık 60Hz Dokunmatik Ekran - Hayır.
Panel Ağırlığı 1.00 kg (En fazla.) Giriş Voltajı 3.3V (Tip.)
Sinyal Arayüzü LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı Çevre Çalışma sıcaklığı: -30~85°C; Depolama sıcaklığı: -30~85°C
Başvurular
Neden Wan Ekranı Seçmek
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%