Tianma TM101DDHG06-71 WSVGA Endüstriyel TFT Ekran Paneli IOT Modülü TTL Arayüzlü
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM101DDHG06-71
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Çözünürlük:
1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI, 1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI
Anahat Dim.:
235(Y)x143(D) x5,5(D) mm
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Yönü Görüntüle:
80/80/75/80 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
350 nit, 350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Renk Derinliği:
262K/16.7M 47% NTSC
Arka ışık:
WLED [3S8P], 30K saat, Sürücüsüz
Sinyal Türü:
TTL (1 kanal, 6/8 bit), 50 pinli FPC
Çevre:
Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Storage Temper
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
32 adet/kutu
Vurgulamak:
WSVGA Endüstriyel TFT Ekran
IOT Endüstriyel TFT Ekran
Tianma tft lcd ekran paneli
Ürün Açıklaması
Tianma TM101DDHG06-71 10.1" Sanayi Ekran Modülü
1024×600 WSVGA çözünürlüğü ve TTL arayüzü ile yüksek performanslı 10,1 inçlik TFT-LCD ekran modülü,zorlu ortamlarda güvenilir görsel performans gerektiren endüstriyel IoT uygulamaları için tasarlanmış.
Bu modelin seri üretimi 2021'in üçüncü çeyreğinde başlıyor.
Temel Özellikler
  • Açık, ayrıntılı görüntüler için 117 PPI ile 1024×600 WSVGA çözünürlüğü
  • Endüstriyel ortamlar için uygun 350 cd/m2 parlaklık
  • Çeşitli perspektiflerden netlik için 80/80/75/80 görüntüleme açıları olan TN teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 50 pin FPC konektörü ile TTL arayüzü
  • 500Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 30.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • 262K/16.7M renk desteği ile% 47 NTSC renk gamut
  • Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) yüzey işlemi
Teknik özellikler
Marka Tianma
Model P/N TM101DDHG06-71
Çapraz Boyut 10.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Etkin Alan 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Çizelge Boyutları 235 ((W) × 143 ((H) × 5,5 ((D) mm
Parlaklık 350 cd/m2 (tipik)
Kontrast oranı 5001 (Tipik)
Görme açısı 80/80/75/80 (Tipik, CR≥10)
Yanıt Zamanı 16ms (Tipik, Tr+Td)
Renk Derinliği 262K/16.7M, % 47 NTSC
Arka ışık 3S8P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan
Kütle 272g (Tipik)
Dokunmatik ekran - Hayır.
Yenilenme Hızı 60Hz
Voltaj kaynağı 3.3V (Tipik)
Sinyal Türü TTL (1 ch, 6/8-bit), 50 pin FPC
Çalışma sıcaklığı -20°C ile 70°C arasında
Depolama sıcaklığı -30°C ila 80°C
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Endüstriyel izleme ve kontrol sistemleri
  • Sağlık tıbbi cihazları
  • IoT ve gömülü sistemler
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%