Βιομηχανική οθόνη TFT OEM 15,0" 1024x768 XGA G150XG01 V3 AUO
Ονομασία μάρκας: AUO
Αριθμός μοντέλου: G150XG01 V3
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
15,0"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Ορθογώνιο RGBW
Επιφάνεια:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Αναλογία αντίθεσης:
700:1 (Τύπ.) (TM)
Λειτουργία εμφάνισης:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης:
5.7/2.3 (τύπος) (Tr/Td)
Τύπος λαμπτήρα:
WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Οθόνη αφής:
χωρίς
Διεπαφή σήματος:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Χρώματα εμφάνισης:
262K/16,2M 60% NTSC
Επισημαίνω:
Βιομηχανική οθόνη TFT 15
0"
Βιομηχανική οθόνη TFT G150XG01
Περιγραφή προϊόντος
G150XG01 V3 AUO 15.0" 1024*768 XGA TFT-LCD LCM Ευρείας Θερμοκρασίας
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Λειτουργία σε Ευρεία Θερμοκρασία: Εύρος λειτουργίας -30°C έως 85°C
  • Υψηλή Φωτεινότητα: 400 cd/m² τυπική για καθαρή ορατότητα
  • Ανάλυση XGA: 1024*768 pixels στα 85 PPI
  • Μορφή Pixel RGBW: Βελτιωμένη απόδοση χρωμάτων
  • Μεγάλη Διάρκεια Ζωής: Οπίσθιος φωτισμός WLED με τυπική διάρκεια ζωής 50.000 ώρες
  • Διεπαφή LVDS: 1 κανάλι, συμβατό με 6/8-bit
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μάρκα AUO Μοντέλο P/N G150XG01 V3
Διαγώνιο Μέγεθος 15.0" Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 1024*768, XGA, 85 PPI Μορφή Pixel RGBW Ορθογώνιο
Ενεργή Περιοχή 304.128*228.096 mm Άνοιγμα Πλαισίου 310.18*234.40 mm
Μέγεθος Περιγράμματος 326.5*253.5*13.1 mm Επιφάνεια Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 400 cd/m² (Τυπ.) Αναλογία Αντίθεσης 700:1 (Τυπ.)
Γωνία Θέασης 80/80/60/80 (Τυπ.) Λειτουργία Οθόνης TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό
Καλύτερη Θέαση 6 η ώρα Χρόνος Απόκρισης 5.7/12.3 ms (Τυπ.)
Χρώματα Οθόνης 262K/16.2M, 60% NTSC Τύπος Λάμπας WLED, 50K ώρες, Με Οδηγό LED
Συχνότητα 60Hz Οθόνη Αφής Χωρίς
Βάρος Πάνελ 1.00 kg (Μέγ.) Τάση Εισόδου 3.3V (Τυπ.)
Εφαρμογές
Γιατί να Επιλέξετε Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%