OEM 15,0" Industrial TFT Display 1024x768 XGA G150XG01 V3 AUO
Merknaam: AUO
Modelnummer: G150XG01 V3
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,0"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGBW-rechthoek
Oppervlak:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Contrastverhouding:
700:1 (standaard) (TM)
Weergavemodus:
TN, normaal wit, doorlatend
Reactietijd:
5.7/2.3 (Type.) ((Tr/Td)
Lamptype:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Aanraakscherm:
zonder
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Kleuren weergeven:
262K/16,2M 60% NTSC
Markeren:
15.0" industriële TFT-display
G150XG01 Industrieel TFT-display
G150XG01 V3
Productbeschrijving
G150XG01 V3 AUO 15,0" 1024*768 XGA TFT-LCD met breed temperatuurbereik LCM
Belangrijkste Kenmerken
  • Werking bij breed temperatuurbereik: -30°C tot 85°C bedrijfstemperatuurbereik
  • Hoge Helderheid: 400 cd/m² typisch voor duidelijke zichtbaarheid
  • XGA Resolutie: 1024*768 pixels bij 85 PPI
  • RGBW Pixelformaat: Verbeterde kleurenprestaties
  • Antireflecterend Oppervlak: Harde coating (3H) voor duurzaamheid
  • Lange Levensduur: WLED-achtergrondverlichting met een typische levensduur van 50.000 uur
  • LVDS Interface: 1 kanaal, 6/8-bit compatibel
Technische Specificaties
Merk AUO Model P/N G150XG01 V3
Diagonale Afmeting 15,0" Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024*768, XGA, 85 PPI Pixelformaat RGBW Rechthoek
Actief Gebied 304,128*228,096 mm Bezelopening 310,18*234,40 mm
Buitenafmetingen 326,5*253,5*13,1 mm Oppervlak Antireflecterend, Harde coating (3H)
Helderheid 400 cd/m² (Typ.) Contrastverhouding 700:1 (Typ.)
Kijkhoek 80/80/60/80 (Typ.) Weergavemodus TN, Normaal Wit, Transmissief
Beste Zicht 6 uur Responstijd 5,7/12,3 ms (Typ.)
Weergavekleuren 262K/16,2M, 60% NTSC Lamp Type WLED, 50K uur, Met LED-driver
Frequentie 60Hz Touchscreen Zonder
Paneelgewicht 1,00 kg (Max.) Ingangsspanning 3,3V (Typ.)
Toepassingen
Waarom Kiezen voor Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%