Przemysłowy wyświetlacz TFT OEM 15,0" 1024x768 XGA G150XG01 V3 AUO
Nazwa Marki: AUO
Numer modelu: G150XG01 V3
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
15,0"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli:
Prostokąt RGBW
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu:
700:1 (typ.) (TM)
Tryb wyświetlania:
TN, zwykle biały, przepuszczalny
Czas reakcji:
5.7/2.3 (typ.) ((Tr/Td)
Typ lampy:
WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Ekran dotykowy:
bez
Interfejs sygnałowy:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Kolory wyświetlacza:
262K/16,2M 60% NTSC
Podkreślić:
Przemysłowy wyświetlacz TFT 15
0"
Przemysłowy wyświetlacz TFT G150XG01
Opis produktu
G150XG01 V3 AUO 15,0" 1024*768 XGA szerokotemperaturowy TFT-LCD LCM
Kluczowe cechy
  • Duża temperatura pracy: -30°C do 85°C
  • Wysoka jasność: 400 cd/m2 typowe dla jasnej widoczności
  • Rozdzielczość XGA: 1024*768 pikseli przy 85 PPI
  • Format pikseli RGBW: Zwiększona wydajność koloru
  • Powierzchnia przeciwświetlenia: twarda powłoka (3H) dla trwałości
  • Długa żywotność: podświetlenie WLED z typową żywotnością 50 000 godzin
  • Interfejs LVDS: 1 kanał, kompatybilny z 6/8-bitowym
Specyfikacje techniczne
Marka AUO Model P/N G150XG01 V3
Rozmiar przekątny 15.0" Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024*768, XGA, 85 PPI Format pikseli RGBW prostokąt
Obszar aktywny 304.128*228.096 mm Otwarcie bezelu 310.18*234,40 mm
Wielkość zarysu 326.5*253,5*13,1 mm Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność 400 cd/m2 (typ.) Wskaźnik kontrastu 7001 (typowy)
Kąt widzenia 80/80/60/80 (typ.) Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Najlepszy widok O szóstej Czas reakcji 50,7/12,3 ms (typ.)
Wyświetlanie kolorów 262K/16.2M, 60% NTSC Rodzaj światła WLED, 50K godzin, z LED Driver
Częstotliwość 60 Hz Ekran dotykowy Bez
Waga paneli 10,00 kg (maks.) Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Interfejs sygnału LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinów Środowisko Temperatura pracy: -30~85°C; Temperatura przechowywania: -30~85°C
Wnioski
Dlaczego wybrać Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%