15 İnç Programlanabilir TFT LCD Dokunmatik Ekran Modülü Ekran BOE DV150X0M-N11
Marka Adı: BOE
Model Numarası: DV150x0m-n11
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15,0"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Yüzey:
Parlama önleyici (%25 Pus), Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Ekran Modu:
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
Paketleme Detayları:
12S4P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
OEM / DOM:
olmadan
Sıklık:
SKD61
Giriş Gerilimi:
3,3V (Tip.)
Vurgulamak:
15 İnç TFT LCD dokunmatik ekran modülü
BOE TFT LCD dokunmatik ekran modülü
BOE programlanabilir TFT LCD ekran
Ürün Açıklaması
BOE DV150X0M-N11 15.0 İnç TFT LCD Ekran Modülü
1024×768 XGA çözünürlüğe ve LVDS arayüzüne sahip 15.0 inç TFT LCD ekran modülü, endüstriyel ekipman uygulamaları için tasarlanmıştır.
Ürün Genel Bakışı
DV150X0M-N11, BOE Technology Group Co., Ltd. tarafından geliştirilen 15.0 inç diyagonal TFT-LCD ekran panelidir. Bu endüstriyel sınıf ekran, dokunmatik ekran içermez ve hem yatay hem de dikey yönelimde kullanım için tasarlanmıştır.
Ana Özellikler
Yüksek Çözünürlüklü Ekran
15.0 inç TFT ekran, 1024×768 piksel yüksek çözünürlüğe sahiptir ve mükemmel netlikle keskin görüntüler ve canlı renkler sunar.
Geniş Görüntüleme Açısı
LVDS Arayüzü
Endüstriyel ortamlarda güvenilir sinyal iletimi için LVDS arayüz teknolojisine sahiptir.
Uygulamalar
Teknik Özellikler
Marka BOE
Model Numarası DV150X0M-N11
Diyagonal Boyut 15.0"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 85PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 304.128(G)×228.096(Y) mm
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.)
Dış Boyutlar 326.5(G)×253.5(Y)×10(D)
Tepki Süresi 30ms (Tip.)
Parlaklık 350 cd/m² (Tip.)
Arka Aydınlatma 12S4P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüntüleme Açısı 89/89/89/89 (Tip.)
Çalışma Modu ADS, Normalde Siyah, Transmisif
Renk Derinliği 262K, %72 NTSC
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 8-bit), 20 pinli Konnektör
Ağırlık 930g (Tip.)
Voltaj Beslemesi 3.3V (Tip.)
Yenileme Hızı 60Hz
Depolama Sıcaklığı -20°C ila 70°C
Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 70°C
Neden Wan Display'i Seçmelisiniz
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%