15 ιντσών προγραμματισμός TFT LCD οθόνη αφής ενότητα οθόνης BOE DV150X0M-N11
Ονομασία μάρκας: BOE
Αριθμός μοντέλου: DV150X0M-N11
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
15,0"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Επιφάνεια:
Αντιθαμβωτικό (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η)
Αναλογία αντίθεσης:
1000:1 (Τύπος) (TM)
Λειτουργία εμφάνισης:
ADS, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης:
30 (Τύπος)(Tr+Td)
Τύπος λαμπτήρα:
12S4P WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Οθόνη αφής:
χωρίς
Συχνότητα:
60Hz
Τάση εισόδου:
3,3 V (Τυπ.)
Επισημαίνω:
15 ιντσών μοντέλο οθόνης αφής LCD
Μονάδα οθόνης αφής BOE tft LCD
Προγραμματισμός BOE σε οθόνη LCD
Περιγραφή προϊόντος
Μονάδα οθόνης TFT LCD BOE DV150X0M-N11 15,0 ιντσών
Επισκόπηση προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
Οθόνη υψηλής ανάλυσης
Ευρεία γωνία θέασης
Διεπαφή LVDS
Εφαρμογές
Τεχνικές προδιαγραφές
Μάρκα BOE
Μοντέλο P/N DV150X0M-N11
Διαγώνιο μέγεθος 15,0"
Τύπος πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 1024(RGB)×768, XGA 85PPI
Μορφή pixel RGB Κάθετη λωρίδα
Ενεργή περιοχή 304,128(Π)×228,096(Υ) mm
Αναλογία αντίθεσης 1000:1 (Τυπ.)
Μέγεθος περιγράμματος 326,5(Π)×253,5(Υ)×10(Β)
Χρόνος απόκρισης 30ms (Τυπ.)
Φωτεινότητα 350 cd/m² (Τυπ.)
Βάθος χρώματος 262K, 72% NTSC
Τύπος σήματος LVDS (1 καναλιού, 8-bit), σύνδεση 20 ακίδων
Βάρος 930g (Τυπ.)
Τροφοδοσία τάσης 3,3V (Τυπ.)
Ρυθμός ανανέωσης 60Hz
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20°C έως 70°C
Γιατί να επιλέξετε Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%