15 inch programmeerbare TFT LCD touchscreen module display BOE DV150X0M-N11
Merknaam: BOE
Modelnummer: DV150X0M-N11
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,0"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Oppervlak:
Ontspiegeld (nevel 25%), harde coating (3H)
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Weergavemodus:
ADS, normaal zwart, doorlatend
Reactietijd:
30 (typ.)(Tr+Td)
Lamptype:
12S4P WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Aanraakscherm:
zonder
Frequentie:
Guangdong, China
Ingangsspanning:
3,3 V (typ.)
Markeren:
15 inch tft lcd touchscreen module
BOE tft lcd touchscreen module
BOE programmeerbaar tft lcd display
Productbeschrijving
BOE DV150X0M-N11 15,0 inch TFT LCD-displaymodule
Productoverzicht
Het DV150X0M-N11 is een 15,0 inch diagonaal TFT-LCD display paneel ontwikkeld door BOE Technology Group Co., Ltd.Dit industriële scherm bevat geen touchscreen en is ontworpen voor zowel horizontale als verticale oriëntatie..
Belangrijkste kenmerken
Hoogresolutiescherm
Grote kijkhoek
LVDS-interface
Toepassingen
Het paneel is sinds het derde kwartaal van 2020 in massaproductie en blijft actief in productie.
Technische specificaties
Merken BOE
Model P/N DV150X0M-N11
Diagonale grootte 15.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Contrastverhouding 10001 (Typ.)
Grootte van de contour 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 10 ((D)
Reactietijd 30 ms (typisch)
Luminansie 350 cd/m2 (Type.)
Achterlicht 12S4P WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Operatiemodus ADS, meestal zwart, transmittief
Kleurdiepte 262K, 72% NTSC
Type signaal LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pinnen Connector
Gewicht 930 g (type.)
Spanningsvoorziening 3.3V (type.)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Bergingstemperatuur -20°C tot 70°C
Werktemperatuur -20°C tot 70°C
Waarom Wan Display kiezen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%