Tianma TM101DDHG06-71 WSVGA Przemysłowy panel wyświetlaczy TFT Moduł IoT z interfejsem TTL
Nazwa Marki: Tianma
Numer modelu: TM101DDHG06-71
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
10,1 cala
Typ wyświetlacza:
TN, zwykle biały, przepuszczalny
Rezolucja:
1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI, 1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI
Wymiary zarysu:
235 (wys.) x 143 (p.) x 5,5 (gł.) mm
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Zobacz kierunek:
80/80/75/80 (typ.)(CR≥10)
Jasność:
350 nitów, 350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typ.) (TM)
Głębia koloru:
262K/16.7M 47% NTSC
Podświetlenie:
WLED [3S8P], 30 tys. godzin, bez sterownika
Typ sygnału:
TTL (1 kanał, 6/8 bitów), 50 pinów FPC
Środowisko:
Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Temperatura pracy: -20 ~ 70°C; Storage Tempera
Gwarancja:
12 miesięcy
Szczegóły pakowania:
32 szt./pudełko
Podkreślić:
WSVGA Industrial TFT Display
Przemysłowy wyświetlacz TFT IoT
Panel wyświetlania lcd Tianma
Opis produktu
Moduł wyświetlacza przemysłowego Tianma TM101DDHG06-71 10,1"
Masowa produkcja tego modelu rozpoczyna się w III kwartale 2021 r.
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość WSVGA 1024×600 z 117 PPI dla wyraźnych, szczegółowych obrazów
  • Jasność 350 cd/m² odpowiednia do środowisk przemysłowych
  • Technologia TN z kątami widzenia 80/80/75/80 dla przejrzystości z wielu perspektyw
  • Interfejs TTL z 50-pinowym złączem FPC do niezawodnej transmisji danych
  • Współczynnik kontrastu 500:1 dla doskonałej jakości obrazu
  • Podświetlenie WLED o żywotności 30 000 godzin
  • Obsługa kolorów 262 tys./16,7 mln z gamą kolorów 47% NTSC
  • Powłoka antyrefleksyjna, twarda powłoka (3H)
Specyfikacje techniczne
Marka Tianma
Model P/N TM101DDHG06-71
Rozmiar przekątnej 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1024(RGB)×600, WSVGA 117PPI
Obszar aktywny 222,72(S)×125,28(W) mm
Wymiary zewnętrzne 235(S)×143(W)×5,5(G) mm
Luminancja 350 cd/m² (typowa)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowa)
Kąt widzenia 80/80/75/80 (typowa, CR≥10)
Czas reakcji 16 ms (typowa, Tr+Td)
Głębia kolorów 262 tys./16,7 mln, 47% NTSC
Podświetlenie 3S8P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Masa 272 g (typowa)
Ekran dotykowy Bez
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Napięcie zasilania 3,3 V (typowa)
Typ sygnału TTL (1 kanał, 6/8-bit), 50 pinów FPC
Temperatura pracy -20°C do 70°C
Temperatura przechowywania -30°C do 80°C
Zastosowania
  • Sprzęt i maszyny przemysłowe
  • Systemy monitorowania i sterowania przemysłowego
  • Medyczne urządzenia medyczne
  • Systemy IoT i wbudowane
Opcje dostosowywania
O firmie Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%