| Αριθμός μοντέλου: | ΤΜ101DDHG06-71 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Η μαζική παραγωγή αυτού του μοντέλου ξεκινά το τρίτο τρίμηνο του 2021.
| Ετικέτα | Τιανμά |
| Πρότυπο P/N | ΤΜ101DDHG06-71 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Ενεργός χώρος | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 235 ((W) × 143 ((H) × 5,5 ((D) mm |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 5001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 80/80/75/80 (Τυπικό, CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 16 ms (τυπικό, Tr+Td) |
| Βαθμό χρώματος | 262K/16.7M, 47% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | 3S8P WLED, 30K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Μάζα | 272g (Τυπικό) |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τυπική) |
| Τύπος σήματος | TTL (1 ch, 6/8-bit), 50 πιν FPC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |