Tianma TM101DDHG06-71 WSVGA Industrieel TFT Displaypaneel IOT Module Met TTL Interface
Merknaam: Tianma
Modelnummer: Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,1 inch
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Oplossing:
1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI, 1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI
Omtrek afm.:
235(H)x143(V)x5,5(D) mm
Leverancierstype:
Origineel merk
Richting bekijken:
80/80/75/80 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
350 nits, 350 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
500:1 (standaard) (TM)
Kleurdiepte:
262K/16.7M 47% NTSC
Achtergrondverlichting:
WLED [3S8P], 30.000 uur, zonder driver
Signaaltype:
TTL (1 kanaal, 6/8-bit), 50-pins FPC
Omgeving:
Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
32 stuks per doos
Markeren:
WSVGA Industrieel TFT Display
IOT Industrieel TFT Display
Tianma tft lcd displaypaneel
Productbeschrijving
Tianma TM101DDHG06-71 10,1" Industrial Display Module
High-performance 10,1 inch TFT-LCD-displaymodule met 1024×600 WSVGA-resolutie en TTL-interface,ontworpen voor industriële IoT-toepassingen die betrouwbare visuele prestaties vereisen in veeleisende omgevingen.
Massaproductie voor dit model begint in het derde kwartaal van 2021.
Belangrijkste kenmerken
  • 1024×600 WSVGA-resolutie met 117 PPI voor heldere, gedetailleerde afbeeldingen
  • 350 cd/m2 helderheid geschikt voor industriële omgevingen
  • TN-technologie met 80/80/75/80 kijkhoeken voor helderheid vanuit verschillende perspectieven
  • TTL-interface met 50-pin FPC-connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 500:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 30.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 47% NTSC kleurengamma
  • Antiglare, harde coating (3H) oppervlaktebehandeling
Technische specificaties
Merken Tianma
Model P/N Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:
Diagonale grootte 10.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Actief gebied 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Uitleg van de afmetingen 235 ((W) × 143 ((H) × 5,5 ((D) mm
Luminansie 350 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 5001 (typisch)
Zienhoek 80/80/75/80 (typisch, CR≥10)
Reactietijd 16 ms (typisch, Tr+Td)
Kleurdiepte 262K/16.7M, 47% NTSC
Achterlicht 3S8P WLED, 30K uur, zonder bestuurder
De massa 272 g (typisch)
Aanraakscherm Zonder
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Spanningsvoorziening 3.3V (typisch)
Type signaal TTL (1 ch, 6/8-bit), 50 pins FPC
Werktemperatuur -20°C tot 70°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Industriële bewakings- en controlesystemen
  • Medische hulpmiddelen voor gezondheidszorg
  • IoT en ingebedde systemen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%