LQ156M3LW01 Keskin 15.6 inç 1920x1080 Endüstriyel TFT LCD Modülü
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ156M3LW01
Adedi: 1
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
15,6 inç
Çözünürlük:
1920 (RGB) × 1080, FHD 141ppi
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Yüzey:
Parlama önleyici, Sert kaplama
Ödeme Koşulları:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Paketleme Detayları:
9S6P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Giriş Gerilimi:
5,0V (Tip.)
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Ambalaj bilgileri:
Kutu
Vurgulamak:
Sert kaplama endüstriyel TFT ekranı
141PPI Endüstriyel TFT Ekranı
LQ156M3LW01
Ürün Açıklaması
Sharp 15.6 İnç LQ156M3LW01 1920x1080 FHD TFT-LCD Ekran Modülü
Endüstriyel Sınıf 15.6" TFT LCD Ekran Modülü
1920x1080 Full HD çözünürlüğe ve LVDS arayüzüne sahip, endüstriyel ekipman uygulamaları için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı 15.6 inç TFT LCD ekran modülü.
Ana Özellikler
Endüstriyel uygulamalar için yatay yönlendirme tasarımı
Keskin görüntü kalitesi için 141 PPI ile yüksek çözünürlüklü 1920x1080 FHD
Geniş 170 derecelik görüş açısı ile aşırı açılardan net görünürlük
LVDS arayüzü (2 kanal, 8-bit) 30 pinli konektör ile
16.7 milyon renk, %98 sRGB renk gamı
Üstün görüntü netliği için 1500:1 kontrast oranı
Ürün Özellikleri
Özellik Detaylar
Marka Sharp
Model P/N LQ156M3LW01
Diyagonal Boyut 15.6"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)*1080, FHD 141PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 344.16(G)*193.59(Y) mm
Kontrast Oranı 1500:1 (Tip.)
Dış Boyut 363.8(G)*215.9(Y)*11.3(D) mm
Tepki Süresi 35ms (Tip.)(Tr+Td)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Arka Aydınlatma WLED, 70K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma Modu ASV, Normalde Siyah, Transmisif
Renk Derinliği 16.7M %98 sRGB
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8-bit) 30 pinli Konektör
Ağırlık 120g (Tip.)
Voltaj Beslemesi 5.0V (Tip.)
Yenileme Hızı 60Hz
Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 75°C
Depolama Sıcaklığı -20°C ila 80°C
Uygulama ve Özelleştirme
Şirketimiz Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%