LQ156M3LW01 Sharp 15,6 inch 1920x1080 Industrial TFT LCD Module
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ156M3LW01
MOQ: 1
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
15,6 inch
Oplossing:
1920 (RGB) × 1080, FHD 141ppi
Leverancierstype:
Origineel merk
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Oppervlak:
Ontspiegeld, harde coating
Luminantie:
400 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
1000: 1 (typ.) (TM)
Reactietijd:
25 (typ.)(Tr+Td) ms
Lamptype:
9S6P WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Ingangsspanning:
5,0 V (typ.)
Signaalinterface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Verpakking Details:
Doos
Markeren:
Hardcoating industriële TFT-schermen
141PPI Industrieel TFT-display
LQ156M3LW01
Productbeschrijving
Sharp 15,6 inch LQ156M3LW01 1920x1080 FHD TFT-LCD Display Module
Industriële 15,6" TFT LCD Display Module
Belangrijkste Kenmerken
Horizontaal ontwerp voor industriële toepassingen
Hoge resolutie 1920x1080 FHD met 141 PPI voor scherpe beeldkwaliteit
Brede kijkhoek van 170 graden met duidelijke zichtbaarheid vanuit extreme hoeken
LVDS-interface (2 ch, 8-bit) met 30-pins connector
16,7 miljoen kleuren met 98% sRGB-kleurengamma
1500:1 contrastverhouding voor superieure beeldhelderheid
Productspecificaties
Specificatie Details
Merk Sharp
Model P/N LQ156M3LW01
Diagonale Afmeting 15,6"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920(RGB)*1080, FHD 141PPI
Pixelformaat RGB Verticale Streep
Actief Gebied 344,16(B)*193,59(H) mm
Contrastverhouding 1500:1 (Typ.)
Buitenafmetingen 363,8(B)*215,9(H)*11,3(D) mm
Responstijd 35ms (Typ.)(Tr+Td)
Luminantie 400 cd/m² (Typ.)
Achtergrondverlichting WLED, 70K uur, Met LED Driver
Kijkhoek 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Bedrijfsmodus ASV, Normaal Zwart, Transmissief
Kleurdiepte 16,7M 98% sRGB
Signaaltype LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pins Connector
Gewicht 120g (Typ.)
Voedingsspanning 5,0V (Typ.)
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Bedrijfstemperatuur -20°C tot 75°C
Opslagtemperatuur -20°C tot 80°C
Toepassing & Maatwerk
Over Ons Bedrijf
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%