Sharp LQ156M3LW01 15,6-calowy moduł LCD TFT klasy przemysłowej 1920x1080
Nazwa Marki: Sharp
Numer modelu: LQ156M3LW01
MOQ: 1
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
15,6 cala
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD 141PPI
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka
Jasność:
400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) (TM)
Czas reakcji:
25 (typowo) (Tr+Td) ms
Typ lampy:
9S6P WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Napięcie wejściowe:
5,0 V (typowe)
Interfejs sygnałowy:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Szczegóły pakowania:
Skrzynka
Podkreślić:
Wyświetlacz TFT przemysłowy z twardą powłoką
Wyświetlacz TFT klasy przemysłowej 141PPI
LQ156M3LW01
Opis produktu
Moduł wyświetlacza Sharp 15.6 Inch LQ156M3LW01 1920x1080 FHD TFT-LCD
Moduł wyświetlacza LCD TFT klasy przemysłowej o średnicy 15,6"
Kluczowe cechy
Projektowanie orientacji poziomej do zastosowań przemysłowych
Wysoka rozdzielczość 1920x1080 FHD z 141 PPI dla ostrej jakości obrazu
Szeroki kąt widzenia 170 stopni z wyraźną widocznością z skrajnych kątów
Interfejs LVDS (2 ch, 8-bitowy) z 30-pinem
160,7 miliona kolorów z 98% gamą kolorów sRGB
1500stosunek kontrastu 1:1 dla lepszej jasności obrazu
Specyfikacja produktu
Specyfikacja Szczegóły
Marka Ostrze
Model P/N LQ156M3LW01
Rozmiar przekątny 15.6"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) * 1080, FHD 141PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 344.16 ((W) *193.59 ((H) mm
Wskaźnik kontrastu 15001 (typowy)
Wielkość zarysu 363.8 ((W) * 215.9 ((H) * 11.3 ((D) mm
Czas reakcji 35 ms (typ.) ((Tr+Td)
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Podświetlenie WLED, 70K godzin, z LED Driver
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typ)
Tryb działania ASV, zazwyczaj czarny, nadający
Głębokość koloru 16.7M 98% sRGB
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy) 30 pinów
Waga 120 g (typ.)
Zasilanie napięciem 5.0V (typ.)
Prędkość odświeżania 60 Hz
Temperatura pracy -20°C do 75°C
Temperatura przechowywania -20°C do 80°C
Zastosowanie i dostosowanie
O naszej firmie
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%