LQ156M3LW01 Sharp 15.6 ιντσών 1920x1080 Βιομηχανική μονάδα οθόνης TFT LCD
Ονομασία μάρκας: Sharp
Αριθμός μοντέλου: LQ156M3LW01
MOQ: 1
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
15,6 ίντσες
Ψήφισμα:
1920 (RGB) × 1080, FHD 141ppi
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Επιφάνεια:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση
Φωτεινότητα:
400 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
1000 : 1 (Τύπ.) (TM)
Χρόνος απόκρισης:
25 (Τύπος)(Tr+Td) ms
Τύπος λαμπτήρα:
9S6P WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Τάση εισόδου:
5,0 V (Τύπ.)
Διεπαφή σήματος:
LVDS (2 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Κουτί
Επισημαίνω:
Δείκτης TFT με σκληρή επικάλυψη
141PPI Βιομηχανική οθόνη TFT
LQ156M3LW01
Περιγραφή προϊόντος
Οθόνη TFT-LCD Sharp 15,6 ιντσών LQ156M3LW01 1920x1080 FHD
Βιομηχανικής Βαθμίδας Οθόνη TFT LCD 15,6 ιντσών
Βασικά Χαρακτηριστικά
Οριζόντιος σχεδιασμός για βιομηχανικές εφαρμογές
Υψηλή ανάλυση 1920x1080 FHD με 141 PPI για ευκρινή ποιότητα εικόνας
Ευρεία γωνία θέασης 170 μοιρών με καθαρή ορατότητα από ακραίες γωνίες
Διεπαφή LVDS (2 καναλιών, 8-bit) με σύνδεση 30 ακίδων
16,7 εκατομμύρια χρώματα με χρωματική γκάμα 98% sRGB
Αναλογία αντίθεσης 1500:1 για ανώτερη ευκρίνεια εικόνας
Προδιαγραφές Προϊόντος
Προδιαγραφή Λεπτομέρειες
Μάρκα Sharp
Μοντέλο P/N LQ156M3LW01
Διαγώνιο Μέγεθος 15,6"
Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή Pixel RGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή Περιοχή 344,16(Π)*193,59(Υ) mm
Μέγεθος Περιγράμματος 363,8(Π)*215,9(Υ)*11,3(Β) mm
Χρόνος Απόκρισης 35ms (Τυπ.)(Tr+Td)
Φωτεινότητα 400 cd/m² (Τυπ.)
Οπίσθιος Φωτισμός WLED, 70K ώρες, Με Οδηγό LED
Γωνία Θέασης 85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10)
Λειτουργία Λειτουργίας ASV, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό
Βάθος Χρώματος 16,7M 98% sRGB
Βάρος 120g (Τυπ.)
Τάση Τροφοδοσίας 5,0V (Τυπ.)
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz
Θερμοκρασία Λειτουργίας -20°C έως 75°C
Θερμοκρασία Αποθήκευσης -20°C έως 80°C
Εφαρμογή & Προσαρμογή
Σχετικά με την Εταιρεία μας
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%