Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü
Marka Adı: AUO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,1"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Sert kaplama, Yansıma %1,5 (Tip.)
Kontrast Oranı:
1300 : 1 (Tip.) (TM)
Cevap:
25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Çalışma Modu:
MVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Arka ışık:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Dokunmatik ekran:
olmadan
Gerilim Beslemesi:
3,3V (Tip.)
Sinyal Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 40 pinli Konektör
Vurgulamak:
AUO TFT LCD Ekranı
auo endüstriyel tft ekran
10.1inch TFT LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 0
Ürün Açıklaması
Marka
AUO
Model P/N
G101EVN01.3
Diyagonal boyut
10.1"
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD,LCM
Çözünürlük
1280(RGB)x800,WXGA 149PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan
216.96(G)x135.6(Y) mm
Çerçeve Açıklığı
220.36(G)x139.1(Y) mm
Anahat(mm)
227.91 x 148 x 8.34(YxGxK
İşlem
Parlaklık
500 cd/m2 (Tip.)
Kontrast Oranı
1300 : 1 (Tip.) (T)
Görüş Açısı
85/85/85/85(TIP)(CR210)
Tepki Süresi
25 (Tip.)(Tr+Td) ms
İyi Görüş
Simetri
Çalışma Modu
MVA, Normalde Siyah, Transmisif
Renk Derinliği
262K/16.2M %45 NT5C
Arka Aydınlatma
WLED , 50k saat , LED Sürücülü
Ağırlık
350g (Maks)
Dokunmatik Ekran
Yok
Yenileme Hızı
60Hz
Voltaj Beslemesi
3.3V (Tip.)
Sinyal Tipi
LVDS (1 kanal, 6/8-bit) , 40 pin Konnektör
Maks. Değerler
Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 1
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 2
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 3
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 4
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 5
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 6
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 7
Detaylı Görseller
Şirket Profili
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 8
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 9
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 10
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 11
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 12
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 13
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 14
SSS
Orijinal AUO G101EVN01.3 10.1inç 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS Endüstriyel Ekipmanlar için 40 Pinlik Ekran Modülü 15
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%