اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی
نام تجاری: AUO
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
تایپ کنید:
TFT
اندازه نمایشگر:
10.1 اینچ
نوع تامین کننده:
برند اصلی
نوع پنل:
a-Si TFT-LCD، LCM
فرمت پیکسل:
راه راه عمودی RGB
درمان:
پوشش سخت، بازتاب 1.5% (نوع)
نسبت کنتراست:
1300 : 1 (نوع) (TM)
پاسخ:
25 (نوع) (Tr+Td) ms
حالت کار:
MVA، به طور معمول سیاه، انتقال دهنده
نور پس زمینه:
WLED، 50 هزار ساعت، با درایور LED
صفحه لمسی:
بدون
منبع تغذیه ولتاژ:
3.3 ولت (نوع)
نوع سیگنال:
LVDS (1 ch، 6/8 بیت)، رابط 40 پین
برجسته کردن:
صفحه نمایش LCD AUO TFT,نمایشگر TFT صنعتی AUO,صفحه نمایش 10.1 اینچ TFT LCD
auo industrial tft display
10.1inch tft lcd display
توضیح محصول
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 0
توضیحات محصولات
برند
AUO
مدل P/N
G101EVN013
اندازه قطر
10.1
نوع پنل
a-Si TFT-LCD,LCM
قطعنامه
1280 ((RGB) x800,WXGA 149PPI
فرمت پیکسل
نوار عمودی RGB
منطقه فعال
216.96 ((W) x135.6 ((H) mm
باز کردن بیزل
220.36 ((W) x139.1 ((H) mm
طرح (ملی متر)
227.91 x 148 x 8.34 ((HxVxD
درمان
پوشش سخت، انعکاس 1.5% (نوع)
روشنایی
500 cd/m2 (معمول)
نسبت کنتراست
۱۳۰۰: ۱ (نوعی) (T)
زاویه حرکت
85/85/85/85 ((TYP) ((CR210)
پاسخ
25 (نوعی) ((Tr+Td) ms
چشم انداز خوب در
تقارن
حالت کار
عمق رنگ
NT1تولید
نور پس زمینه
ماسا
۳۵۰ گرم (حداکثر)
صفحه لمسی
بدون
نرخ بروزرسانی
60 هرتز
ولتاژ
3.3V (نوع)
نوع سیگنال
LVDS (1 ch، 6/8 bit) ، 40 پین کانکتور
مکس، رتبه بندی
دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C دمای کار: -20 ~ 70 °C
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 1
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 2
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 3
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 4
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 5
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 6
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 7
جزئیات تصاویر
مشخصات شرکت
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 8
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 9
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 10
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 11
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 12
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 13
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 14
سوالات عمومی
اصل AUO G101EVN01.3 10.1inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS ماژول نمایش 40 پین برای تجهیزات صنعتی 15
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%