Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur
Merknaam: AUO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,1"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Harde coating, reflectie 1,5% (typ.)
Contrastverhouding:
1300: 1 (typ.) (TM)
Antwoord:
25 (typ.)(Tr+Td) ms
Werkmodus:
MVA, normaal zwart, doorlatend
Achtergrondverlichting:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Touchscreen:
zonder
Spanningsvoorziening:
3,3 V (typ.)
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 40-pins connector
Markeren:
AUO TFT LCD-scherm
auo industriële tft display
10.1 inch TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 0
Productbeschrijving
Merk
AUO
Model P/N
G101EVN01.3
Diagonale grootte
10,1"
Paneeltype
a-Si TFT-LCD,LCM
Resolutie
1280(RGB)x800,WXGA 149PPI
Pixelformaat
RGB Verticale streep
Actief gebied
216,96(B)x135,6(H) mm
Bezelopening
220,36(B)x139,1(H) mm
Omtrek(mm)
227,91 x 148 x 8,34(HxBxD)
Behandeling
Hardcoating, Reflectie 1,5% (Typ.)
Luminantie
500 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding
1300 : 1 (Typ.) (T)
Kijkhoek
85/85/85/85(TYP)(CR210)
Reactie
25 (Typ.)(Tr+Td) ms
Goede weergave bij
Symmetrie
Werkmodus
MVA, Normaal Zwart, Transmissief
Kleurdiepte
262K/16,2M 45% NT5C
Achtergrondverlichting
WLED, 50k uur, Met LED-driver
Massa
350g (Max)
Touchscreen
Zonder
Vernieuwingsfrequentie
60Hz
Voedingsspanning
3,3V (Typ.)
Signaaltype
Max. specificaties
Opslagtemp.: -30 ~ 80 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 1
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 2
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 3
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 4
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 5
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 6
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 7
Gedetailleerde afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 8
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 9
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 10
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 11
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 12
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 13
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 14
Veelgestelde vragen
Originele AUO G101EVN01.3 10.1 inch 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40-pins Display Module voor Industriële Apparatuur 15
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%