Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό
Ονομασία μάρκας: AUO
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
10,1"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Σκληρή επίστρωση, Ανάκλαση 1,5% (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
1300 : 1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
25 (Τύπος)(Tr+Td) ms
Λειτουργία εργασίας:
MVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Οπίσθιος φωτισμός:
WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Οθόνη αφής:
χωρίς
Τροφοδοσία τάσης:
3,3 V (Τυπ.)
Τύπος σήματος:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 40 ακίδων
Επισημαίνω:
Δείκτης LCD AUO TFT
βιομηχανική οθόνη tft auo
10.1 ιντσών TFT LCD οθόνη
Περιγραφή προϊόντος
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 0
Περιγραφή προϊόντων
Μάρκα
AUO
Μοντέλο P/N
G101EVN01.3
Διαγώνιο μέγεθος
10.1"
Τύπος πάνελ
a-Si TFT-LCD,LCM
Ανάλυση
1280(RGB)x800,WXGA 149PPI
Μορφή pixel
RGB Κάθετη λωρίδα
Ενεργή περιοχή
216.96(Π)x135.6(Υ) mm
Άνοιγμα πλαισίου
220.36(Π)x139.1(Υ) mm
Περίγραμμα(mm)
227.91 x 148 x 8.34(ΥxΠxΒ
Επεξεργασία
Φωτεινότητα
500 cd/m2 (Τυπ.)
Αναλογία αντίθεσης
1300 : 1 (Τυπ.) (T)
Γωνία θέασης
85/85/85/85(ΤΥΠ)(CR210)
Απόκριση
25 (Τυπ.)(Tr+Td) ms
Καλή θέαση σε
Συμμετρία
Λειτουργία εργασίας
MVA, Κανονικά μαύρο, Διαπερατό
Βάθος χρώματος
262K/16.2M 45% NT5C
Οπίσθιος φωτισμός
WLED, 50k ώρες, Με οδηγό LED
Μάζα
350g (Μέγ.)
Οθόνη αφής
Χωρίς
Ρυθμός ανανέωσης
60Hz
Τροφοδοσία τάσης
3.3V (Τυπ.)
Τύπος σήματος
LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), Σύνδεσμος 40 ακίδων
Μέγιστες τιμές
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 1
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 2
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 3
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 4
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 5
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 6
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 7
Λεπτομερείς εικόνες
Εταιρικό προφίλ
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 8
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 9
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 10
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 11
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 12
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 13
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 14
Συχνές ερωτήσεις
Αυθεντική μονάδα οθόνης AUO G101EVN01.3 10,1 ιντσών 1280*800 WXGA MVA TFT-LCD LCM 60Hz LVDS 40 ακίδων για βιομηχανικό εξοπλισμό 15
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%