1024x768 XGA Endüstriyel TFT Ekran Modülü Innolux G150XGE-L04
Marka Adı: Chimei Innolux
Model Numarası: G150XGE-L04
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15,0"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici (%25 Pus), Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
700 : 1 (Tip.) (TM)
Cevap:
8/17 (Tip.)(Tr/Td) ms
Çalışma Modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Arka ışık:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Dokunmatik ekran:
olmadan
Sinyal Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Renk Derinliği:
262K/16,2M %55 NTSC
Vurgulamak:
1024x768 XGA Endüstriyel TFT Ekran
G150XGE Endüstriyel TFT Ekran
innolux g150xge l04
Ürün Açıklaması
G150XGE-L04 Innolux 15.0" XGA Ekran Modülü
15Endüstriyel ve ticari uygulamalar için tasarlanmış, 1024×768 XGA çözünürlüğü ve LVDS arayüzü ile 0,0 inçlik TFT-LCD ekran modülü.
Temel Özellikler
  • 1585 PPI yoğunluğu olan.0" çapraz aktif alan
  • 1024×768 XGA çözünürlüğü ve RGB dikey şerit piksel biçimi
  • LVDS sinyal arayüzü (1 kanal, 6/8 bit)
  • Yüksek parlaklık: 400 cd/m2 tipik
  • 700Geniş görüntüleme açıları ile:1 kontrast oranı
  • Normalde beyaz, bulaşımsal çalışma moduyla TN teknolojisi
  • 50.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • Sert kaplama ile parlaklığa karşı yüzey işlemi (3H)
Teknik özellikler
Marka Chimei Innolux
Model P/N G150XGE-L04
Çapraz Boyut 15.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85 PPI
Etkin Alan 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Çizelge Boyutu 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 12 ((D) mm
Parlaklık 400 cd/m2 (Tipik)
Kontrast oranı 7001 (Tipik)
Görme açısı 80/80/70/170 (Özel)
Yanıt Zamanı 8/17 ms (tipik)
Voltaj kaynağı 3.3V (Tipik)
Renk Derinliği 262K/16.2M, %55 NTSC
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Kütle 835g (tipik)
Görüntüleme Özellikleri
Neden Wan Ekranı Seçmek
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%