1024x768 XGA Βιομηχανική μονάδα οθόνης TFT Innolux G150XGE-L04
Ονομασία μάρκας: Chimei Innolux
Αριθμός μοντέλου: G150XGE-L04
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
15,0"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτικό (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η)
Αναλογία αντίθεσης:
700 : 1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
8/17 (Τύπος) (Tr/Td) ms
Λειτουργία εργασίας:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Οπίσθιος φωτισμός:
WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Οθόνη αφής:
χωρίς
Τύπος σήματος:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Βάθος χρώματος:
262K/16,2M 55% NTSC
Επισημαίνω:
1024x768 XGA Βιομηχανική οθόνη TFT
G150XGE Βιομηχανική οθόνη TFT
αλκοόλ
Περιγραφή προϊόντος
Ενότητα Οθόνης Innolux 15.0" XGA G150XGE-L04
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ενεργή περιοχή διαγωνίου 15,0" με πυκνότητα 85 PPI
  • Ανάλυση 1024×768 XGA με μορφή pixel κάθετης ρίγας RGB
  • Διεπαφή σήματος LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit)
  • Υψηλή φωτεινότητα: 400 cd/m² τυπική
  • Αναλογία αντίθεσης 700:1 με ευρείες γωνίες θέασης
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 50.000 ώρες
  • Επεξεργασία επιφάνειας κατά της αντανάκλασης με σκληρή επίστρωση (3H)
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μάρκα Chimei Innolux
Μοντέλο P/N G150XGE-L04
Διαγώνιο Μέγεθος 15.0"
Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 1024(RGB)×768, XGA, 85 PPI
Ενεργή Περιοχή 304.128(Π) × 228.096(Υ) mm
Μέγεθος Περιγράμματος 326.5(Π) × 253.5(Υ) × 12(Β) mm
Φωτεινότητα 400 cd/m² (Τυπική)
Χρόνος Απόκρισης 8/17 ms (Τυπικός)
Τάση Τροφοδοσίας 3.3V (Τυπική)
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz
Οθόνη Αφής Χωρίς
Μάζα 835g (Τυπική)
Χαρακτηριστικά Οθόνης
Γιατί να επιλέξετε την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%