1024x768 XGA Moduł wyświetlania TFT przemysłowy Innolux G150XGE-L04
Nazwa Marki: Chimei Innolux
Numer modelu: G150XGE-L04
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
15,0"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Leczenie:
Przeciwodblaskowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu:
700 : 1 (typ.) (TM)
Odpowiedź:
8/17 (typ.)(Tr/Td) ms
Tryb pracy:
TN, zwykle biały, przepuszczalny
Podświetlenie:
WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Ekran dotykowy:
bez
Typ sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Głębia koloru:
262K/16,2M 55% NTSC
Podkreślić:
1024x768 XGA Przemysłowy ekran TFT
G150XGE Przemysłowy wyświetlacz TFT
innolux g150xge l04
Opis produktu
G150XGE-L04 Innolux 15,0" Moduł wyświetlacza XGA
Kluczowe cechy
  • 15.0" diagonalnej powierzchni aktywnej o gęstości 85 PPI
  • Rozdzielczość 1024×768 XGA z formatem pixelów w pionie pionowym RGB
  • Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy)
  • Wysoka jasność: 400 cd/m2 typowa
  • 700Wskaźnik kontrastu 1:1 przy szerokich kątach widzenia
  • Technologia TN z trybem pracy normalnie białym, transmisywnym
  • Światło wsteczne WLED z żywotnością 50 000 godzin
  • Obsługa powierzchniowa przeciwświetlenia twardą powłoką (3H)
Specyfikacje techniczne
Marka Chimei Innolux
Model P/N G150XGE-L04
Rozmiar przekątny 15.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85 PPI
Obszar aktywny 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Wielkość zarysu 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 12 ((D) mm
Światłość 400 cd/m2 (typowe)
Wskaźnik kontrastu 7001 (typowe)
Kąt widzenia 80/80/70/170 (typowy)
Czas reakcji 8/17 ms (typowe)
Zasilanie napięciem 3.3V (typowy)
Głębokość koloru 262K/16.2M, 55% NTSC
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Masę 835 g (typowe)
Charakterystyka wyświetlacza
Dlaczego wybrać Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%