1024x768 XGA Industrial TFT Display Module Innolux G150XGE-L04
Merknaam: Chimei Innolux
Modelnummer: G150XGE-L04
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,0"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld (nevel 25%), harde coating (3H)
Contrastverhouding:
700: 1 (typ.) (TM)
Antwoord:
8/17 (Typ.) ((Tr/Td) ms
Werkmodus:
TN, normaal wit, doorlatend
Achtergrondverlichting:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Touchscreen:
zonder
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Kleurdiepte:
262K/16,2M 55% NTSC
Markeren:
1024 x 768 XGA Industrial TFT Display
G150XGE Industrieel TFT-display
innolux g150xge l04
Productbeschrijving
G150XGE-L04 Innolux 15.0" XGA Display Module
Belangrijkste Kenmerken
  • 15,0" diagonaal actief gebied met 85 PPI dichtheid
  • 1024×768 XGA-resolutie met RGB verticale streep pixelformaat
  • LVDS signaalinterface (1 kanaal, 6/8-bit)
  • Hoge helderheid: 400 cd/m² typisch
  • 700:1 contrastverhouding met brede kijkhoeken
  • TN-technologie met normaal wit, transmissive werkmodus
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 50.000 uur
  • Antiglare oppervlaktebehandeling met harde coating (3H)
Technische Specificaties
Merk Chimei Innolux
Model P/N G150XGE-L04
Diagonale Afmeting 15,0"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024(RGB)×768, XGA, 85 PPI
Actief Gebied 304,128(B) × 228,096(H) mm
Buitenafmetingen 326,5(B) × 253,5(H) × 12(D) mm
Luminantie 400 cd/m² (Typisch)
Contrastverhouding 700:1 (Typisch)
Kijkhoek 80/80/70/170 (Typisch)
Responstijd 8/17 ms (Typisch)
Spanningsvoorziening 3,3V (Typisch)
Kleurdiepte 262K/16,2M, 55% NTSC
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Touchscreen Zonder
Massa 835g (Typisch)
Display Kenmerken
Waarom Kiezen voor Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%