12.1 inç Programlama Endüstriyel TFT Ekranı LCD Panel G121XCE-L01
Marka Adı: Innolux
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
12,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
Modül Büyüklüğü (mm):
260,5(Y)x204(D) x8,9(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (En az)(CR 10)
Parlaklık:
600cd/m2
Arayüz:
LVDS
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
Gerilim Beslemesi:
3,3V (Tip.)
Renk Derinliği:
262K/16,7M %72 NTSC
Vurgulamak:
G121XCE Endüstriyel TFT Ekranı
Endüstriyel TFT Ekranı Programlama
G121XCE programlama LCD ekranı
Ürün Açıklaması
G121XCE-L01 12.1" LCM TFT Panel Tip 1024*768 XGA 105PPI a-Si LVDS Bağlantısı 20 Pin Sinyal Ekran Modülü
Endüstriyel Otomasyon / Endüstriyel Kontrol Ekipmanı, Demiryolu Transit / Demiryolu Taşımacılığı, Özel Ekipman vb. Uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı 12.1 inçlik TFT LCD modülü,Mükemmel görünürlüğe sahip, geniş çalışma sıcaklık aralığı ve zorlu ortamlarda güvenilir performans.
Ürün Genel Görünümü
Panel modeli:G121XCE-L01
Panel markası:Innolux
Panel Tipi:a-Si TFT-LCD, LCM
Boyut:12.1 inç
Teknik özellikler
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 260.5 ((W) × 204 ((H) × 8.9 ((D) mm
Etkin Alan 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm
Ekran Kipi AAS, Normalde Siyah, Yayıcı
Yanıt Zamanı 13/12 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster 262K/16.7M % 72 NTSC
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Parlaklık 600 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Çerçeve oranı 60Hz
Arayüz ve Bağlantı
LCM Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6/8-bit)
Bağlantı 20 iğne
FPC konektörü STARCONN, 076B20-0048RA-G4, 1.25 mm'lik bir pitch.
Arka ışık ve güç
Işık Kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Çevre Özellikleri
Depolama sıcaklığı -40 ~ 90°C
Çalışma sıcaklığı -30 ~ 85°C
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Başlıca Uygulama Sanayi
Temel Özellikler
  • Mükemmel görünürlük için yüksek parlaklık 600 cd/m2
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ila 90°C)
  • Uzun ömürlü WLED arka ışıklandırması, ömrü 50.000 saat
  • Keskin görüntü kalitesi için yüksek kontrast oranı 1000: 1
  • Güvenilir bağlantı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Zorlu uygulamalar için endüstriyel kalite inşaat
Neden Wan Ekranı Seçmek
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%