12.1 inch programmering Industrial TFT Display LCD Panel G121XCE-L01
Merknaam: Innolux
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
12,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
Buitenmaatse module (mm):
260,5(H)x204(V) x8,9(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (min.)(CR 10)
Helderheid:
600cd/m2
Interface:
LVDS
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
Spanningsvoorziening:
3,3 V (typ.)
Kleurdiepte:
262K/16,7M 72% NTSC
Markeren:
G121XCE Industrieel TFT-display
Programmering van industriële TFT-displays
G121XCE programmering tft lcd display
Productbeschrijving
G121XCE-L01 12,1" LCM TFT Paneel Type 1024*768 XGA 105PPI a-Si LVDS Connector 20 pins Signaal Display Module
Productoverzicht
Paneelmodel: G121XCE-L01
Paneelmerk: Innolux
Paneeltype: a-Si TFT-LCD, LCM
Grootte: 12,1 inch
Technische specificaties
Resolutie 1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Pixelformaat RGB Verticale streep
Moduleafmetingen 260,5(B)×204(H)×8,9(D) mm
Actief gebied 245,76(B)×184,32(H) mm
Weergavemodus AAS, Normaal zwart, Transmissief
Responstijd 13/12 (typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren 262K/16,7M 72% NTSC
Kijkhoek 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Helderheid 600 cd/m² (typ.)
Contrastverhouding 1000:1 (typ.) (TM)
Framefrequentie 60Hz
Interface & Connectiviteit
LCM Interface Type LVDS (1 kanaal, 6/8-bit)
Connector 20 pins
FPC Connector STARCONN, 076B20-0048RA-G4, Pitch 1,25 mm
Achtergrondverlichting & Voeding
Lichtbron WLED, 50K uur, Met LED-driver
Voeding 3,3V (typ.)
Omgevingsspecificaties
Opslagtemperatuur -40 ~ 90°C
Bedrijfstemperatuur -30 ~ 85°C
Touchscreen Zonder
Primaire toepassing Industrieel
Belangrijkste kenmerken
  • Hoge helderheid 600 cd/m² voor uitstekende zichtbaarheid
  • Breed bedrijfstemperatuurbereik (-40°C tot 90°C)
  • Levensduur WLED-achtergrondverlichting met 50.000 uur
  • Hoge contrastverhouding 1000:1 voor scherpe beeldkwaliteit
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare connectiviteit
  • Industriële constructie voor veeleisende toepassingen
Waarom kiezen voor Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%