پنل نمایشگر LCD TFT صنعتی برنامه‌نویسی 12.1 اینچی G121XCE-L01
نام تجاری: Innolux
MOQ: 1
شرایط پرداخت: ، L/C ، D/A ، D/P ، T/T ، Western Union
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
تایپ کنید:
TFT
اندازه نمایشگر:
12.1 اینچ
نوع تامین کننده:
برند اصلی
نوع پنل:
a-Si TFT-LCD، LCM
قطعنامه:
اندازه بزرگتر ماژول (میلی متر):
260.5 (H)x204 (V) x8.9 (D) میلی متر
زاویه دید:
89/89/89/89 (حداقل) (CR 10)
روشنایی:
600cd/m2
رابط:
LVDS
پنل لمسی:
بدون
برنامه:
تجهیزات صنعتی
منبع تغذیه ولتاژ:
3.3 ولت (نوع)
عمق رنگ:
262K/16.7M 72% NTSC
برجسته کردن:
نمایشگر TFT صنعتی G121XCE,نمایشگر TFT صنعتی برنامه‌نویسی,نمایشگر LCD TFT برنامه‌نویسی G121XCE
Programming Industrial TFT Display
G121XCE programming tft lcd display
توضیح محصول
G121XCE-L01 12.1" LCM TFT Panel Type 1024*768 XGA 105PPI a-Si LVDS Connector ماژول نمایش سیگنال 20 پین
خلاصه ی محصول
مدل پنل:G121XCE-L01
برند پنل:Innolux
نوع پنل:a-Si TFT-LCD، LCM
اندازه:12.1 اینچ
مشخصات فنی
قطعنامه 1024 ((RGB) × 768، XGA 105PPI
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
ابعاد ماژول 260.5 ((W) × 204 ((H) × 8.9 ((D) mm
منطقه فعال 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm
حالت نمایش AAS، معمولا سیاه، قابل انتقال
زمان پاسخ 13/12 (نوع) ((Tr/Td)
روشنایی 600 cd/m2 (معمول)
نسبت کنتراست 10001 (نوع) (TM)
نسبت فریم 60 هرتز
رابط و اتصال
نوع رابط LCM LVDS (1 ch، 6/8-bit)
کانکتور 20 پین
کانکتور FPC STARCONN، 076B20-0048RA-G4، ارتفاع 1.25mm
نور پس زمینه و قدرت
منبع نور WLED، 50K ساعت، با راننده LED
منبع برق 3.3V (نوع)
مشخصات محیط زیست
دمای ذخیره سازی -40 ~ 90°C
دمای کار -30 ~ 85°C
صفحه لمسی بدون
کاربرد اصلی صنعت
ویژگی های کلیدی
  • طیف گسترده ای از دماهای عملیاتی (-40°C تا 90°C)
  • نور پس زمینه WLED با طول عمر طولانی با طول عمر 50،000 ساعت
  • نسبت کنتراست بالا 1000: 1 برای کیفیت تصویر واضح
  • رابط LVDS با کانکتور 20 پین برای اتصال قابل اعتماد
  • ساخت و ساز صنعتی برای کاربردهای سخت
چرا وان را انتخاب کنید؟
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%