12.1 cala programowanie przemysłowy wyświetlacz TFT LCD Panel G121XCE-L01
Nazwa Marki: Innolux
MOQ: 1
Warunki płatności: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
12,1 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja:
Moduł ponadwymiarowy (mm):
260,5 (wys.) x 204 (p.) x 8,9 (gł.) mm
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (Min.)(CR 10)
Jasność:
600cd/m2
Interfejs:
LVDS
Panel dotykowy:
bez
Aplikacja:
Sprzęt Przemysłowy
Zasilanie napięciem:
3,3 V (typowe)
Głębia koloru:
262K/16,7M 72% NTSC
Podkreślić:
G121XCE Przemysłowy wyświetlacz TFT
Programowanie przemysłowego wyświetlacza TFT
G121XCE programowanie w ekranie LCD
Opis produktu
G121XCE-L01 12,1" Panel LCM TFT Typ 1024*768 XGA 105PPI a-Si LVDS Konektor 20 pinów Moduł wyświetlania sygnału
Przegląd produktu
Model panelu:G121XCE-L01
Marka paneli:Innolux
Rodzaj panele:a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar:12.1 cala
Specyfikacje techniczne
Rozstrzygnięcie 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Wymiary modułu 260.5 ((W) × 204 ((H) × 8,9 ((D) mm
Obszar aktywny 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm
Tryb wyświetlania AAS, zazwyczaj czarny, nadający
Czas reakcji 13/12 (typ) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 262K/16.7M 72% NTSC
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ)
Jasność 600 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wskaźnik klatki 60 Hz
Interfejs i łączność
Typ interfejsu LCM LVDS (1 ch, 6/8-bitowe)
Złącze 20 szpilów
Złącze FPC STARCONN, 076B20-0048RA-G4, odległość 1,25 mm
Podświetlenie i zasilanie
Źródło światła WLED, 50K godzin, z LED Driver
Zasilanie 3.3V (typ.)
Specyfikacje środowiskowe
Temperatura przechowywania -40 ~ 90°C
Temperatura pracy -30 ~ 85°C
Ekran dotykowy Bez
Podstawowe zastosowanie Przemysłowe
Kluczowe cechy
  • Wysoka jasność 600 cd/m2 dla doskonałej widoczności
  • Szeroki zakres temperatury roboczej (-40 °C do 90 °C)
  • Długotrwałe oświetlenie wtórne WLED z żywotnością 50 000 godzin
  • Wysoki współczynnik kontrastu 1000:1 dla ostrej jakości obrazu
  • Interfejs LVDS ze złączem 20-kolistym dla niezawodnej łączności
  • Budowa przemysłowa do wymagających zastosowań
Dlaczego wybrać Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%