12.1inch Προγραμματισμός Βιομηχανική οθόνη TFT LCD Πίνακα G121XCE-L01
Ονομασία μάρκας: Innolux
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
12,1 ίντσες
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ψήφισμα:
Μέγεθος μονάδας (mm):
260,5 (H)x204 (V) x8,9 (D) mm
Γωνία θέασης:
89/89/89/89 (Ελάχ.) (CR 10)
Λάμψη:
600cd/m2
Διασύνδεση:
LVDS
Πίνακας αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός Εξοπλισμός
Τροφοδοσία τάσης:
3,3 V (Τυπ.)
Βάθος χρώματος:
262K/16,7M 72% NTSC
Επισημαίνω:
G121XCE Βιομηχανική οθόνη TFT
G121XCE προγραμματισμός LCD οθόνης
Περιγραφή προϊόντος
G121XCE-L01 12.1" LCM TFT Panel Τύπος 1024*768 XGA 105PPI a-Si LVDS Connector 20 πινών Σημείο Εμφάνιση Μονούλης
Επισκόπηση του προϊόντος
Πίνακας μοντέλου:G121XCE-L01
Ετικέτα οθόνης:Innolux
Τύπος ομάδας:α-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος:12.1 ίντσες
Τεχνικές προδιαγραφές
Απόφαση 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Διάμετροι ενότητας 260.5 ((W) × 204 ((H) × 8,9 ((D) mm
Ενεργός χώρος 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm
Τρόπος εμφάνισης AAS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης 13/12 (Τύπος)
Γωνία θέασης 89/89/89/89 (τύπος)
Φωτεινότητα 600 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 10001 (τύπος) (TM)
Αναλογία πλαισίου 60 Hz
Διασύνδεση & Συνδεσιμότητα
Τύπος διεπαφής LCM Ηλεκτρονικά συστήματα (LVDS) (1 ch, 6/8 bit)
Συνδετήρας 20 καρφίτσες
Σύνδεσμος FPC STARCONN, 076B20-0048RA-G4, Στροφή 1,25 mm
Πίσω φωτισμός και ισχύς
Πηγή φωτός WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver
Περιβαλλοντικές προδιαγραφές
Θέρμανση αποθήκευσης -40 ~ 90°C
Θέρμανση λειτουργίας -30 ~ 85°C
Εικόνα αφής Χωρίς
Βασική εφαρμογή Βιομηχανική
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας (-40 °C έως 90 °C)
  • Μακροχρόνιο φως WLED με διάρκεια ζωής 50.000 ωρών
  • Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο 20 πιν για αξιόπιστη σύνδεση
  • Κατασκευή βιομηχανικής ποιότητας για απαιτητικές εφαρμογές
Γιατί να επιλέξετε το Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%