BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
27.0İNÇ
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
WLED
Çözünürlük:
3840(RGB)x2160, UHD 163PPI, 3840(RGB)x2160, UHD 163PPI
Parlaklık:
400
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
Ekran Tipi:
IP'ler
Montaj Tipi:
Bağlayıcı
Ekran Boyutu:
27
İletişim arayüzü:
eDP (4 Şerit), HBR2 (5,4G/şerit), 30 pimli Bağlantı
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Anahat Dim.:
609,4x 355,6x 13,8 (YxVxD)
Ödeme Koşulları:
400 cd/m² (Tip.)
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Cevap:
14 (Tip.)(G - G) ms
Arka ışık:
14S4Px2CN WLED, 30K saat, Sürücü Yok
Sinyal Türü:
eDP (4 Şerit), HBR2 (5,4G/şerit), 30 pimli Konektör
Renk Derinliği:
1.07B % 95 DCI-P3
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
IPS TFT LCD ekran
Ürün Açıklaması
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 0
Ürün Tanımı
Marka
BOE
Model P/N
MV270QUM-N50
Çapraz boyut
27.0"
Panel Türü
a-Si TFT-LCD.LCM
Karar
3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan
596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Bezel Açılışı
/
Çizelge (mm)
609.4 ((H) × 355.6 ((V) × 13.8 ((D) mm
Tedavi
Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık
400 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı
10001 (Tip) (TM)
Görme açısı
89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu
HADS, normalde siyah, bulaşıcı.
İyi görünüm
Simetri
Yanıt
14 (Tip) (G'den G'ye)
Renk Derinliği
1.07B % 95 DCI-P3
Arka ışık
WLED [14S4P×2CN], 30K saat, sürücü yok
Kütle
2.45/2.60Kgs (Tip/Max.)
Dokunmatik ekran
- Hayır.
Yenilenme Hızı
60Hz
Voltaj kaynağı
3.3V (tip)
Sinyal Türü
eDP (4 şerit), HBR2 (5.4G/şerit), 30 pin Bağlantı
Ratingler.
Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: -0 ~ 50 °C
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 1
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 2
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 3
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 4
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 5
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 6
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 7
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 8
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 9
Sık Sorulan Sorular
BOE MV270QUM-N50 27.0 inç UHD IPS TFT-LCD Ekran Modülü 3840x2160 Çözüm SRGB 95% DCI-P3 Masaüstü LCM EDP Arayüzü ile 10
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%