BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
27.0inCH
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
WLED
Oplossing:
3840(RGB)x2160, UHD 163PPI, 3840(RGB)x2160, UHD 163PPI
Helderheid:
400
Bedrijfstemperatuur:
Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C
Weergavetype:
IPS
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
27
Communicatie-interface:
eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/lane), 30-pins verbinding
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Omtrek afm.:
609,4x 355,6x 13,8 (HxVxD)
Luminantie:
400 cd/m² (std.)
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Antwoord:
14 (Type.) (G aan G) Mej.
Achtergrondverlichting:
14S4Px2CN WLED, 30.000 uur, geen driver
Signaaltype:
eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/lane), 30-pins connector
Kleurdiepte:
1.07B 95% DCI-P3
Garantie:
12 maanden
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
IPS TFT LCD -display
Productbeschrijving
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 0
Beschrijving van de producten
Merken
BOE
Model P/N
MV270QUM-N50
Diagonale afmetingen
27.0"
Paneltype
a-Si TFT-LCD.LCM
Resolutie
3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Actief gebied
596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Bezelopening
/
Overzicht (mm)
609.4 ((H) × 355.6 ((V) × 13.8 ((D) mm
Behandeling
Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Luminansie
400 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding
10001 (type) (TM)
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Werkstand
HADS, meestal zwart, transmisief
Goed zicht op
Symmetrie
Reactie
14 (Type) (G tot G)
Kleurdiepte
1.07B 95% DCI-P3
Achterlicht
WLED [14S4P×2CN], 30 km uur, zonder bestuurder
De massa
2.45/2.60 kg (type/max.)
Aanraakscherm
Zonder
Vernieuwingssnelheid
60 Hz
Spanningsvoorziening
3.3V (type)
Type signaal
eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 30 pinnen
Max.
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: -0 ~ 50 °C
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 1
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 2
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 3
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 4
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 5
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 6
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 7
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 8
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 9
Veelgestelde vragen
BOE MV270QUM-N50 27.0 inch UHD IPS TFT-LCD Display Module 3840x2160 Resolutie SRGB 95% DCI-P3 Desktop LCM met EDP-interface 10
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%