Ονομασία μάρκας: BOE
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
27.0ιντς
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Τύπος οπίσθιου φωτισμού:
WLED
Ψήφισμα:
3840(RGB)x2160, UHD 163PPI, 3840(RGB)x2160, UHD 163PPI
Λάμψη:
400
Θερμοκρασία λειτουργίας:
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C
Τύπος οθόνης:
IPS
Τύπος τοποθέτησης:
Συνδετήρας
Μέγεθος οθόνης:
27
Διεπαφή επικοινωνίας:
eDP (4 λωρίδες) , HBR2 (5,4G/λωρίδα) , 30 ακίδες Σύνδεση
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Περίγραμμα Δημ.:
609,4 x 355,6 x 13,8 (ΥxVxΒ)
Φωτεινότητα:
400 cd/m² (Τύπ.)
Γωνία θέασης:
89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10)
Απάντηση:
14 (τύπος.) (Γ στο Γ) κα
Οπίσθιος φωτισμός:
14S4Px2CN WLED, 30K ώρες, Χωρίς πρόγραμμα οδήγησης
Τύπος σήματος:
Βάθος χρώματος:
1.07Β 95% DCI-P3
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
Επίδειξη BOE TFT LCD
βιομηχανική οθόνη tft boe
Οθόνη LCD IPS TFT
Περιγραφή προϊόντος
Περιγραφή προϊόντων
Μάρκα
BOE
Μοντέλο P/N
MV270QUM-N50
Διαγώνιο μέγεθος
27.0"
Τύπος πάνελ
a-Si TFT-LCD.LCM
Ανάλυση
3840(RGB)×2160, UHD 163PPI
Μορφή pixel
RGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή περιοχή
596.736(W)×335.664(H) mm
Άνοιγμα πλαισίου
/
Περίγραμμα(mm
609.4(H)×355.6(V) ×13.8(D) mm
Επεξεργασία
Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα
400 cd/m² (Τυπ.)
Αναλογία αντίθεσης
1000:1 (Τυπ.) (TM)
Γωνία θέασης
89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10)
Λειτουργία εργασίας
HADS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό
Καλή θέαση σε
Συμμετρία
Απόκριση
14 (Τυπ.)(G έως G)
Βάθος χρώματος
1.07B 95% DCI-P3
Οπίσθιος φωτισμός
WLED [14S4P×2CN] , 30K ώρες , Χωρίς οδηγό
Μάζα
2.45/2.60Kgs (Τυπ./Μέγ.)
Οθόνη αφής
Χωρίς
Ρυθμός ανανέωσης
60Hz
Τροφοδοσία τάσης
3.3V (Τυπ)
Τύπος σήματος
eDP (4 Lanes) , HBR2 (5.4G/lane) , 30 ακροδέκτες
Μέγιστες βαθμολογίες
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -0 ~ 50 °C
Λεπτομερείς εικόνες
Εταιρικό προφίλ
Συχνές ερωτήσεις
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%