Nazwa Marki: BOE
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
27,0 CALI
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Typ podświetlenia:
WLED
Rezolucja:
3840(RGB)x2160, UHD 163PPI, 3840(RGB)x2160, UHD 163PPI
Jasność:
400
Temperatura pracy:
Temperatura pracy: 0 ~ 50°C
Typ wyświetlacza:
IPS
Typ mocowania:
Złącze
Rozmiar ekranu:
27
Interfejs komunikacyjny:
eDP (4 linie), HBR2 (5,4 G/tor), 30 pinów Connect
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Wymiary zarysu:
609,4 x 355,6 x 13,8 (wys. x szer. x głęb.)
Jasność:
400 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Odpowiedź:
14 (Typ.) (G do G) ms
Podświetlenie:
14S4Px2CN WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Typ sygnału:
eDP (4 linie), HBR2 (5,4 G/tor), 30-pinowe złącze
Głębia koloru:
1,07B 95% DCI-P3
Gwarancja:
12 miesięcy
Podkreślić:
Wyświetlacz BOE TFT LCD
wyświetlacz TFT przemysłowy
Wyświetlacz IPS TFT LCD
Opis produktu
Opis produktów
Marka
BOE
Model P/N
MV270QUM-N50
Przekątna
27.0"
Typ panelu
a-Si TFT-LCD.LCM
Rozdzielczość
3840(RGB)×2160, UHD 163PPI
Format pikseli
Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny
596.736(W)×335.664(H) mm
Otwór ramki
/
Wymiary zewnętrzne (mm)
609.4(H)×355.6(V) ×13.8(D) mm
Wykończenie
Antyrefleksyjne (mgła 25%), Twarda powłoka (3H)
400 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu
1000:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia
89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Tryb pracy
HADS, Normalnie czarny, Transmisyjny
Dobre widzenie pod kątem
Symetria
Czas reakcji
14 (typ.)(G do G)
Głębia kolorów
1.07B 95% DCI-P3
Podświetlenie
WLED [14S4P×2CN] , 30 tys. godzin , bez sterownika
Masa
2.45/2.60Kgs (typ./maks.)
Ekran dotykowy
Bez
Częstotliwość odświeżania
60Hz
Napięcie zasilania
3.3V (typ)
Typ sygnału
eDP (4 linie) , HBR2 (5.4G/linia) , złącze 30-pinowe
Maks. parametry
Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: -0 ~ 50 °C
Szczegółowe obrazy
Profil firmy
FAQ
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%