BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
21,5"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici (%25 Pus), Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
14 (Tip.)(G - G)
Çalışma modu:
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Işık kaynağı:
WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Dokunmatik panel:
olmadan
Güç kaynağı:
5,0V (Tip.)
Arayüz Türü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
FHD TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 0
Ürün Tanımı
Marka
BOE
Model P/N
GV215FHM-N10
Çapraz Boyut
21.5
Panel Türü
a-Si TFT-LCD,LCM
Karar
1920 ((RGB) X1080,FHD 102PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Etkin Alan
476.64W) x268.11 ((H) mm
Arayüz Tipi
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Çizelge Dim.
485.6 ((W) x 292.2 ((H) x 11.2 ((D) mm
Tedavi
Antiglare (Haze 2596), sert kaplama (3H)
Parlaklık
350 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı
10001 (Tip.)
Wiew Yönü
Simetri
Yanıt Zamanı
14 (Tip) (G'den G'ye)
Görme açısı
89/89/89/89 (Tp) ((CR210)
Çalışma Modu
ADS, normalde siyah, iletebilir.
Destek Rengi
16.7M
Işık Kaynağı
WLED, 30K saat, sürücü yok
Ağırlık
1.93Kg (Typ.)
Dokunma Çubuğu
- Hayır.
Çerçeve Hızı
60Hz
Güç kaynağı
5.0v (Tip.)
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 1
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 2
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 3
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 4
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 5
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 6
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 7
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 8
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 9
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 10
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 11
Sık Sorulan Sorular
BOE GV215FHM-N10 21.5 inç 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED Arkaplan Işığı LVDS Endüstriyel Dijital İşaret Ekran Modülü 12
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%