BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
21,5"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld (nevel 25%), harde coating (3H)
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Reactietijd:
14 (Type.) (G aan G)
Bedrijfsmodus:
ADS, normaal zwart, doorlatend
Lichtbron:
WLED, 30 km uur, geen bestuurder
Aanraakpaneel:
zonder
Voeding:
5,0 V (typ.)
Interfacetype:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
FHD TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 0
Beschrijving van de producten
Merken
BOE
Model P/N
GV215FHM-N10
Diagonale grootte
21.5
Paneltype
a-Si TFT-LCD,LCM
Resolutie
1920 ((RGB) X1080,FHD 102PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Actief gebied
476.64W) x268.11 ((H) mm
Interface type
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Lijst Dim.
485.6 ((W) x 292.2 ((H) x 11.2 ((D) mm
Behandeling
Antiglare (Haze 2596), harde coating (3H)
Luminansie
350 cd/m2 (Type.)
Contrastverhouding
10001 (Type.)
Wiew richting
Symmetrie
Reactietijd
14 (Type) (G tot G)
Zienhoek
89/89/89/89 (Tp) ((CR210)
Operatiemodus
ADS, meestal zwart, transmittief
Ondersteunende kleur
16.7M
Lichtbron
Gewicht
1.93kg (type.)
Aanraakvenster
Zonder
Framerate
60 Hz
Stroomvoorziening
5.0v (type.)
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 1
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 2
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 3
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 4
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 5
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 6
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 7
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 8
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 9
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 10
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 11
Veelgestelde vragen
BOE GV215FHM-N10 21,5 inch 1920*1080 FHD 102PPI TFT-LCD LCM WLED achtergrondlicht LVDS Industrial Digital Signage Display Module 12
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%