Nazwa Marki: BOE
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
21,5"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Leczenie:
Przeciwodblaskowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Czas reakcji:
14 (Typ.) (G do G)
Tryb pracy:
ADS, zwykle czarny, przepuszczalny
Źródło światła:
WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Panel dotykowy:
bez
Zasilanie:
5,0 V (typowe)
Typ interfejsu:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Podkreślić:
Wyświetlacz BOE TFT LCD
wyświetlacz TFT przemysłowy
Wyświetlacz FHD TFT LCD
Opis produktu
Opis produktu
Marka
BOE
Model P/N
GV215FHM-N10
Przekątna
21.5
Typ panelu
a-Si TFT-LCD,LCM
Rozdzielczość
1920(RGB)X1080,FHD 102PPI
Format pikseli
Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny
476.64W)x268.11(H) mm
Typ interfejsu
LVDS (2 kanały, 8-bit), złącze 30-pinowe
Wymiary zewnętrzne
485.6(Szer.)x292.2(W)x11.2(G) mm
Wykończenie
Antyrefleksyjne (mgła 2596), utwardzana powłoka (3H)
Jasność
350 cd/m2 (typ.)
Współczynnik kontrastu
1000:1 (typ.)(TM)
Kierunek patrzenia
Symetria
Czas reakcji
14 (typ.)(G do G)
Kąt widzenia
89/89/89/89 (Tp)(CR210)
Tryb pracy
ADS, normalnie czarny, transmisyjny
Obsługiwane kolory
16.7M
Źródło światła
Waga
1.93 kg (typ.)
Panel dotykowy
Bez
Częstotliwość odświeżania
60Hz
Zasilanie
5.0V (typ.)
Szczegółowe obrazy
Profil firmy
FAQ
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%