Ονομασία μάρκας: BOE
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
21,5"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτικό (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η)
Αναλογία αντίθεσης:
1000:1 (Τύπος) (TM)
Χρόνος απόκρισης:
14 (τύπος.) (Γ στο Γ)
Τρόπος λειτουργίας:
ADS, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Πηγή φωτός:
WLED, 30 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό.
Πίνακας αφής:
χωρίς
Τροφοδοτικό:
5,0 V (Τύπ.)
Τύπος διεπαφής:
LVDS (2 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Επισημαίνω:
Επίδειξη BOE TFT LCD
βιομηχανική οθόνη tft boe
Εικονική οθόνη FHD TFT
Περιγραφή προϊόντος
Περιγραφή προϊόντων
Μάρκα
BOE
Μοντέλο P/N
GV215FHM-N10
Διαγώνιο Μέγεθος
21.5
Τύπος Πάνελ
a-Si TFT-LCD,LCM
Ανάλυση
1920(RGB)X1080,FHD 102PPI
Μορφή Pixel
RGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή Περιοχή
476.64W)x268.11(H) mm
Τύπος Διεπαφής
LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 ακροδέκτες Connector
Διαστάσεις Περιγράμματος
485.6(W)x292.2(H)x11.2(D) mm
Επεξεργασία
Αντιθαμβωτικό (Haze 2596), Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα
350 cd/m2 (Τυπ.)
Αναλογία Αντίθεσης
1000:1 (Τυπ.)(TM)
Κατεύθυνση Θέασης
Συμμετρία
Χρόνος Απόκρισης
14 (Τυπ.)(G to G)
Γωνία Θέασης
89/89/89/89 (Tp)(CR210)
Λειτουργία Λειτουργίας
ADS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό
Υποστηριζόμενα Χρώματα
16.7M
Πηγή Φωτός
WLED , 30K ώρες , ΧΩΡΙΣ Οδηγό
Βάρος
1.93Kgs (Τυπ.)
Οθόνη Αφής
Χωρίς
Ρυθμός Καρέ
60Hz
Τροφοδοτικό
5.0v (Τυπ.)
Λεπτομερείς Εικόνες
Εταιρικό Προφίλ
Συχνές Ερωτήσεις
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%