Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15,6 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan:
344,16(G)x193,59(Y) mm
Anahat Dim.:
359,5(Y)x223,8(D) x3,2(D) mm
Arayüz Türü:
eDP (2 Şerit), eDP1.2, HBR1 (2,7G/şerit), 30 pimli Konektör
Tedavi:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Ödeme Koşulları:
220 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Görüş Açısı:
45/45/20/40 (Tip.)(CR≥10)
Vurgulamak:
Bote LCD ekranı
bote endüstriyel LCD ekranı
FHD LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Marka
BOE
Model P/N
NT156FHM-N41
Diyagonal Boyut
15.6 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD,LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080, FHD 141PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Aktif Alan
344.16(G)×193.59(Y) mm
Çerçeve Açıklığı
/
Dış Boyutlar
359.5(G)×223.8(Y) ×3.2(D) mm
İşlem
Yansıma Önleyici, Sert Kaplama (3H)
Parlaklık
220 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı
500:1 (Tip.)(TM)
Görüş Yönü
6 saat
Tepki Süresi
12 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş Açısı
45/45/20/40 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma Modu
TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Desteklenen Renk
262K 45% NTSC
Işık Kaynağı
WLED [9S4P] , 15K saat , LED Sürücülü
Güç Kaynağı
3.3V (Tip.)
Dokunmatik Panel
Olmadan
Kare Hızı
60Hz
Ortam
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Arayüz Tipi
eDP (2 Lane) , eDP1.2 , HBR1 (2.7G/lane) , 30 pin Konnektör
Güç Kaynağı
UJU, IS050-L30B-C10, Hatve 0.5mm
Detaylı Resimler
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%