15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080
Nazwa Marki: BOE
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
15,6 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny:
344,16 (szer.) x 193,59 (wys.) mm
Wymiary zarysu:
359,5 (wys.) x 223,8 (pion.) x 3,2 (gł.) mm
Typ interfejsu:
eDP (2 tory), eDP1.2, HBR1 (2,7 G/tor), 30-pinowe złącze
Leczenie:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność:
220 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia:
45/45/20/40 (typ.)(CR≥10)
Podkreślić:
Wyświetlacz BOE TFT LCD
wyświetlacz TFT przemysłowy
Wyświetlacz FHD TFT LCD
Opis produktu
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 0
Opis produktu
Marka
BOE
Model P/N
NT156FHM-N41
Przekątna
15,6 cala
Typ panelu
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość
1920 (RGB) × 1080, FHD 141PPI
Format pikseli
Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny
344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm
Otwór ramki
/
Wymiary zewnętrzne
359,5 (szer.) × 223,8 (wys.) × 3,2 (gł.) mm
Wykończenie
Antyrefleksyjne, utwardzana powłoka (3H)
Jasność
220 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu
500:1 (typ.) (TM)
Kierunek widzenia
6 godzina
Czas reakcji
12 (typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia
45/45/20/40 (typ.) (CR≥10)
Tryb pracy
TN, normalnie biały, transmissive
Obsługiwane kolory
262 tys. 45% NTSC
Źródło światła
WLED [9S4P], 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Złącze zasilania
3,3 V (typ.)
Panel dotykowy
Bez
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Środowisko
Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Typ interfejsu
eDP (2 linie), eDP1.2, HBR1 (2,7 G/linia), złącze 30-pinowe
Złącze zasilania
UJU, IS050-L30B-C10, rozstaw 0,5 mm
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 1
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 2
Szczegółowe obrazy
Profil firmy
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 3
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 4
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 5
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 6
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 7
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 8
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 9
FAQ
15,6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220 nitów Interfejs eDP Moduł wyświetlacza ekranu monitora notebooka/komputera stacjonarnego 1920x1080 10
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%