15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080
Ονομασία μάρκας: BOE
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
15,6 ίντσες
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ψήφισμα:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Ενεργή περιοχή:
344,16 (Π) x 193,59 (Υ) mm
Περίγραμμα Δημ.:
359,5 (H)x223,8 (V) x3,2 (D) mm
Τύπος διεπαφής:
eDP (2 λωρίδες) , eDP1.2 , HBR1 (2,7 G/λωρίδα) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα:
220 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
500:1 (Τύπ.) (TM)
Γωνία θέασης:
45/45/20/40 (Τύπος) (CR≥10)
Επισημαίνω:
Επίδειξη BOE TFT LCD
βιομηχανική οθόνη tft boe
Εικονική οθόνη FHD TFT
Περιγραφή προϊόντος
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 0
Περιγραφή προϊόντων
Μάρκα
BOE
Μοντέλο P/N
NT156FHM-N41
Διαγώνιο Μέγεθος
15.6 ίντσες
Τύπος Πάνελ
a-Si TFT-LCD,LCM
Ανάλυση
1920(RGB)×1080, FHD 141PPI
Μορφή Pixel
RGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή Περιοχή
344.16(Π)×193.59(Υ) mm
Άνοιγμα Πλαισίου
/
Διαστάσεις Περιγράμματος
359.5(Π)×223.8(Υ) ×3.2(Β) mm
Επεξεργασία
Φωτεινότητα
220 cd/m² (Τυπ.)
Αναλογία Αντίθεσης
500:1 (Τυπ.)(TM)
Κατεύθυνση Θέασης
6 η ώρα
Χρόνος Απόκρισης
12 (Τυπ.)(Tr+Td)
Γωνία Θέασης
45/45/20/40 (Τυπ.)(CR≥10)
Λειτουργία Λειτουργίας
TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό
Υποστηριζόμενα Χρώματα
262K 45% NTSC
Πηγή Φωτός
WLED [9S4P] , 15K ώρες , Με οδηγό LED
Τροφοδοσία
3.3V (Τυπ.)
Οθόνη Αφής
Χωρίς
Ρυθμός Καρέ
60Hz
Περιβάλλον
Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C
Τύπος Διεπαφής
eDP (2 Lanes) , eDP1.2 , HBR1 (2.7G/lane) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Τροφοδοσία
UJU, IS050-L30B-C10, Βήμα 0.5mm
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 1
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 2
Λεπτομερείς Εικόνες
Εταιρικό Προφίλ
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 3
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 4
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 5
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 6
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 7
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 8
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 9
Συχνές Ερωτήσεις
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Οθόνη Φορητού Υπολογιστή/Επιτραπέζιου Υπολογιστή 1920x1080 10
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%