15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,6 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Actief gebied:
344,16(B)x193,59(H) mm
Omtrek afm.:
359,5(H)x223,8(V) x3,2(D) mm
Interfacetype:
eDP (2 rijstroken), eDP1.2, HBR1 (2,7G/lane), 30-pins connector
Behandeling:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Luminantie:
220 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
500:1 (standaard) (TM)
Kijkhoek:
45/45/20/40 (typ.) (CR≥10)
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
FHD TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 0
Productbeschrijving
Merk
BOE
Model P/N
NT156FHM-N41
Diagonale Afmeting
15,6 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD,LCM
Resolutie
1920(RGB)×1080, FHD 141PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Actief Gebied
344,16(B)×193,59(H) mm
Bezel Opening
/
Buitenafmetingen
359,5(B)×223,8(H) ×3,2(D) mm
Behandeling
Antireflectie, Harde coating (3H)
Luminantie
220 cd/m² (Typ.)
Contrastverhouding
500:1 (Typ.)(TM)
Kijkrichting
6 uur
Responstijd
12 (Typ.)(Tr+Td)
Kijkhoek
45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10)
Bedrijfsmodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
Ondersteunde Kleuren
262K 45% NTSC
Lichtbron
WLED [9S4P] , 15K uur , Met LED Driver
Voeding
3,3V (Typ.)
Touchscreen
Zonder
Framesnelheid
60Hz
Omgeving
Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C ; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Interface Type
eDP (2 Lanes) , eDP1.2 , HBR1 (2,7G/lane) , 30 pins Connector
Voeding
UJU, IS050-L30B-C10, Pitch 0,5mm
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 1
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 2
Gedetailleerde Afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 3
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 4
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 5
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 6
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 7
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 8
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 9
Veelgestelde Vragen
15.6" BOE NT156FHM-N41 FHD TN TFT-LCD LCM 220nits eDP Interface Notebook Desktop Monitor Display Screen Module 1920x1080 10
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%