Sharp 76PPI 10.4 inç Endüstriyel TFT Ekranı 640x480 VGA LQ104V1LG81
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ104V1LG81
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10.4 inç
Marka:
Keskin
Çözünürlük:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
246,5(Y)x179,3(D) x13(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/60/80 (Tip.)(CR 10)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Parlaklık:
450cd/m2
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 20 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel
MPQ:
20 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
76PPI Endüstriyel TFT Ekranı
10
4 inç Endüstriyel TFT Ekran
Ürün Açıklaması
Sharp LQ104V1LG81 10.4" VGA TFT-LCD Ekranı
640*480 VGA çözünürlüğü ile yüksek performanslı 10.4 inçlik TFT-LCD ekran modülü, geniş sıcaklık aralığında güvenilir çalışmayı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Not:Bu ürün kullanım ömrünün sonuna ulaştı. Sınırlı stok mevcut - lütfen hemen sipariş verin.
Temel Özellikler
  • Açık görüntü için 76 PPI ile 640*480 VGA çözünürlüğü
  • Mükemmel görünürlük için 450 cd/m2 yüksek parlaklık
  • 80/80/65/80 bakış açısıyla TN teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 800Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 50.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • % 50 NTSC renkleri ile 262K renk desteği
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Panel Modeli LQ104V1LG81 Panel markası Keskin
Boyut 10.4 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 640 ((RGB) * 480, VGA 76PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 246.5 ((H) * 179.3 ((V) * 13 ((D) mm Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Etkin Alan 211.2 ((W) * 158.4 ((H) mm Yanıt Zamanı 35ms (Tip.)
Renkleri Göster 262K, %50 NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat
Görme açısı 80/80/65/80 (CR≥10) Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip.) Çerçeve Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 saat, 6 bit), 20 pin FPC konektörü 1.25 mm.
Çalışma sıcaklığı -30°C ila 80°C
Depolama sıcaklığı -30°C ila 80°C
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Otomatik ekipman ekranları
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • EV şarj cihazı ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%