Sharp 76PPI 10,4 cala Industrial TFT Display 640x480 VGA LQ104V1LG81
Nazwa Marki: Sharp
Numer modelu: LQ104V1LG81
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
10,4 cala
Marka:
Ostry
Rezolucja:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Moduł ponadwymiarowy (mm):
246,5 (wys.) x 179,3 (pion.) x 13 (gł.) mm
Kąt widzenia:
80/80/60/80 (typ.)(CR 10)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Jasność:
450cd/m2
Interfejs:
Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów), 20 pinów
Ekran dotykowy:
bez
Aplikacja:
Przemysłowy
MPQ:
20pcs
Gwarancja:
12 miesięcy
Podkreślić:
76PPI Przemysłowy wyświetlacz TFT
Przemysłowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10
4 cala
Opis produktu
Wyświetlacz TFT-LCD Sharp LQ104V1LG81 10,4" VGA
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość VGA 640*480 z 76 PPI dla wyraźnego obrazu
  • Wysoka jasność 450 cd/m² dla doskonałej widoczności
  • Technologia TN z kątami widzenia 80/80/65/80
  • Interfejs LVDS z 20-pinowym złączem dla niezawodnej transmisji danych
  • Współczynnik kontrastu 800:1 dla doskonałej jakości obrazu
  • Podświetlenie WLED o żywotności 50 000 godzin
  • Obsługa 262 tys. kolorów z gamą kolorów 50% NTSC
  • Szeroki zakres temperatur pracy: -30°C do 80°C
Specyfikacje techniczne
Model panelu LQ104V1LG81 Marka panelu Sharp
Rozmiar 10,4 cala Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 640(RGB)*480, VGA 76PPI Format pikseli Pionowy pasek RGB
Wymiary modułu 246,5(H)*179,3(V)*13(D) mm Tryb wyświetlania TN, Normalnie biały, Transmisyjny
Obszar aktywny 211,2(W)*158,4(H) mm Czas reakcji 35 ms (typ.)
Kolory wyświetlania 262 tys., 50% NTSC Źródło światła WLED, 50 tys. godzin
Kąt widzenia 80/80/65/80 (CR≥10) Ekran dotykowy Bez
Jasność 450 cd/m² (typ.) Zasilanie 3,3 V (typ.)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typ.) Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6-bit), 20 pinów Złącze FPC Rozstaw 1,25 mm
Temperatura pracy -30°C do 80°C
Temperatura przechowywania -30°C do 80°C
Zastosowania
  • Urządzenia i maszyny przemysłowe
  • Wyświetlacze urządzeń automatyki
  • Wyświetlacze maszyn CNC
  • Sprzęt medyczny
  • Wyświetlacz ładowarki EV
  • Wyświetlacz sterowania przemysłowego
Opcje dostosowywania
O firmie Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%