Sharp 76PPI 10.4 اینچ صنعتی TFT Display 640x480 VGA LQ104V1LG81
نام تجاری: Sharp
شماره مدل: LQ104V1LG81
MOQ: 1
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
نوع پنل:
a-Si TFT-LCD، LCM
اندازه نمایشگر:
10.4 اینچ
نام تجاری:
شارپ
قطعنامه:
640(RGB)x480، VGA 76PPI
اندازه بزرگتر ماژول (میلی متر):
246.5 (H)x179.3 (V) x13 (D) میلی متر
زاویه دید:
80/80/60/80 (نوع) (CR 10)
نسبت کنتراست:
800:1 (نوع) (TM)
روشنایی:
450cd/m2
رابط:
LVDS (1 ch، 6 بیتی)، کانکتور 20 پین
صفحه نمایش لمسی:
بدون
برنامه:
صنعتی
MPQ:
20 عدد
گارانتی:
12 ماه
برجسته کردن:
نمایشگر صنعتی TFT 76PPI,صفحه نمایش 10.4 اینچی TFT صنعتی,LQ104V1LG81
10.4inch Industrial TFT Display
LQ104V1LG81
توضیح محصول
نمایشگر LCD TFT شارپ LQ104V1LG81 10.4 اینچی VGA
توجه: این محصول به پایان عمر خود (EOL) رسیده است. موجودی محدود است - لطفاً به سرعت سفارش دهید.
ویژگی های کلیدی
  • وضوح VGA 640*480 با 76 PPI برای نمایش واضح
  • روشنایی بالا 450 cd/m² برای دید عالی
  • فناوری TN با زوایای دید 80/80/65/80
  • رابط LVDS با کانکتور 20 پین برای انتقال داده قابل اعتماد
  • نسبت کنتراست 800:1 برای کیفیت تصویر برتر
  • نور پس زمینه WLED با طول عمر 50,000 ساعت
  • پشتیبانی از 262K رنگ با گستره رنگی 50% NTSC
  • محدوده دمای عملیاتی وسیع: -30°C تا 80°C
مشخصات فنی
اندازه 10.4 اینچ نوع پنل a-Si TFT-LCD, LCM
وضوح 640(RGB)*480, VGA 76PPI قالب پیکسل نوار عمودی RGB
ابعاد ماژول 246.5(H)*179.3(V)*13(D) میلی متر حالت نمایش TN, معمولاً سفید, ترانسمیسیو
ناحیه فعال 211.2(W)*158.4(H) میلی متر زمان پاسخ 35 میلی ثانیه (معمولاً)
رنگ های نمایشگر 262K, 50% NTSC منبع نور WLED, 50K ساعت
زاویه دید 80/80/65/80 (CR≥10) صفحه لمسی بدون
روشنایی 450 cd/m² (معمولاً) منبع تغذیه 3.3V (معمولاً)
نسبت کنتراست 800:1 (معمولاً) نرخ فریم 60Hz
نوع رابط LVDS (1 کانال, 6 بیتی), 20 پین کانکتور FPC گام 1.25 میلی متر
دمای عملیاتی -30°C تا 80°C
دمای ذخیره سازی -30°C تا 80°C
کاربردها
  • تجهیزات و ماشین آلات صنعتی
  • نمایشگرهای تجهیزات اتوماسیون
  • نمایشگرهای دستگاه CNC
  • تجهیزات پزشکی
  • نمایشگر شارژر EV
  • نمایشگر کنترل صنعتی
گزینه های سفارشی سازی
درباره وان دیسپلی
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%