Sharp 76PPI 10.4inch Industrial TFT Display 640x480 VGA LQ104V1LG81
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ104V1LG81
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,4 inch
Merk:
Scherp
Oplossing:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Buitenmaatse module (mm):
246,5(H)x179,3(V) x13(D) mm
Kijkhoek:
80/80/60/80 (typ.)(CR 10)
Contrastverhouding:
800:1 (standaard) (TM)
Helderheid:
450cd/m2
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6-bit), 20-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
20 -stcs
Garantie:
12 maanden
Markeren:
76PPI Industrieel TFT-display
10
4 inch industrieel TFT-scherm
Productbeschrijving
Sharp LQ104V1LG81 10,4" VGA TFT-LCD-display
Hoge prestatie 10,4 inch TFT-LCD-displaymodule met 640*480 VGA-resolutie, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare werking in brede temperatuurbereiken vereisen.
Opmerking:Dit product heeft het einde van zijn levensduur bereikt.
Belangrijkste kenmerken
  • 640*480 VGA-resolutie met 76 PPI voor een helder weergave
  • 450 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht
  • TN-technologie met 80/80/65/80 kijkhoeken
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 800:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 262K-kleurondersteuning met 50% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel LQ104V1LG81 Panelmerk Scherp
Grootte 10.4 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 640 ((RGB) * 480, VGA 76PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 211.2 ((W) *158.4 ((H) mm Reactietijd 35 ms (typisch)
Kleuren weergeven 262K, 50% NTSC Lichtbron WLED, 50 km uur
Zienhoek 80/80/65/80 (CR≥10) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 450 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 8001 (Typ.) Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (1 ch, 6-bit), 20 pinnen FPC-connector Afstand 1,25 mm
Werktemperatuur -30°C tot 80°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Automatiseringsapparatuur
  • CNC-machine-displays
  • Medische apparatuur
  • Display van de EV-oplader
  • Industrieel besturingsscherm
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%