Οθόνη TFT 10,4 ιντσών 76PPI για Βιομηχανική Χρήση 640x480 VGA LQ104V1LG81
Ονομασία μάρκας: Sharp
Αριθμός μοντέλου: LQ104V1LG81
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
10,4 ιντσών
Μάρκα:
Αιχμηρός
Ψήφισμα:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
246,5 (H)x179,3 (V) x13 (D) mm
Γωνία θέασης:
80/80/60/80 (Τύπος) (CR 10)
Αναλογία αντίθεσης:
800:1 (Τύπος) (TM)
Λάμψη:
450cd/m2
Διασύνδεση:
LVDS (1 ch, 6-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Οθόνη αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός
MPQ:
20PCs
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
Οθόνη TFT 76PPI για Βιομηχανική Χρήση
Βιομηχανική οθόνη TFT 10
4 ιντσών
Περιγραφή προϊόντος
Οθόνη TFT-LCD Sharp LQ104V1LG81 10,4" VGA
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση VGA 640*480 με 76 PPI για καθαρή απεικόνιση
  • Υψηλή φωτεινότητα 450 cd/m² για εξαιρετική ορατότητα
  • Τεχνολογία TN με γωνίες θέασης 80/80/65/80
  • Διεπαφή LVDS με σύνδεση 20 ακίδων για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • Αναλογία αντίθεσης 800:1 για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 50.000 ώρες
  • Υποστήριξη 262K χρωμάτων με χρωματική γκάμα 50% NTSC
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -30°C έως 80°C
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μοντέλο Πάνελ LQ104V1LG81 Μάρκα Πάνελ Sharp
Μέγεθος 10,4 ίντσες Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 640(RGB)*480, VGA 76PPI Μορφή Pixel RGB Κάθετη Λωρίδα
Διαστάσεις Μονάδας 246,5(Υ)*179,3(Π)*13(Β) mm Λειτουργία Οθόνης TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό
Ενεργή Περιοχή 211,2(Π)*158,4(Υ) mm Χρόνος Απόκρισης 35ms (Τυπ.)
Χρώματα Οθόνης 262K, 50% NTSC Πηγή Φωτός WLED, 50K ώρες
Γωνία Θέασης 80/80/65/80 (CR≥10) Οθόνη Αφής Χωρίς
Φωτεινότητα 450 cd/m² (Τυπ.) Τροφοδοσία 3,3V (Τυπ.)
Αναλογία Αντίθεσης 800:1 (Τυπ.) Ρυθμός Καρέ 60Hz
Τύπος Διεπαφής LVDS (1 κανάλι, 6-bit), 20 ακίδες Σύνδεσμος FPC Βήμα 1,25mm
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Οθόνες εξοπλισμού αυτοματισμού
  • Οθόνες μηχανών CNC
  • Ιατρικός εξοπλισμός
  • Οθόνη Φορτιστή EV
  • Οθόνη Βιομηχανικού Ελέγχου
Επιλογές Προσαρμογής
Σχετικά με την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%