7 İnç 1920x1080 FHD Endüstriyel TFT Ekran EDP1.2 Arayüzü PT156FHM-N10
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15,6"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici
Kontrast Oranı:
500 : 1 (Tip.) (TM)
Cevap:
12 (Tip.)(Tr+Td) msn
Çalışma Modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Arka ışık:
9S4P WLED , 15K saat , LED Sürücülü
Dokunmatik ekran:
olmadan
Gerilim Beslemesi:
3,3V (Tip.)
Yenileme Hızı:
SKD61
Vurgulamak:
PT156FHM Endüstriyel TFT Ekran
EDP1.2 Arayüzlü Endüstriyel TFT Ekran
PT156FHM 7 inç tft ekran
Ürün Açıklaması
PT156FHM-N10 15,6" FHD TFT-LCD Ekran Modülü
BOE Technology Group Co., Ltd. tarafından geliştirilen, 1920*1080 çözünürlüğe sahip 15,6 inç diyagonal Full HD TFT-LCD ekran paneli.
Ana Özellikler
  • 15,6" diyagonal aktif alan (344,16*193,59 mm)
  • 141 PPI ile Full HD 1920*1080 çözünürlük
  • 2 şeritli eDP arayüzü, eDP1.2, HBR1 (2,7G/şerit)
  • Güvenilir sinyal iletimi için 30 pinli konektör
  • 500:1 kontrast oranı ile 220 cd/m² tipik parlaklık
  • Akıcı ekran performansı için 60Hz yenileme hızı
  • Normalde beyaz, geçirimli çalışma moduna sahip TN teknolojisi
  • 47,9% NTSC renk gamı ile 262K renk derinliği
Uygulamalar
Özelleştirme Seçenekleri
Teknik Özellikler
Marka BOE
Model P/N PT156FHM-N10
Diyagonal Boyut 15,6 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)*1080, FHD 141PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 344,16(G)*193,59(Y) mm
Sinyal Tipi eDP (2 Şerit), eDP1.2, HBR1 (2,7G/şerit), Konektör 30 pin
Dış Boyutlar 359,5*206,92*5,4 mm (Y*D*K)
Yüzey İşlemi Parlama Önleyici
Parlaklık 220 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 500:1 (Tipik)
Görüş Açısı 45/45/20/40 (Tipik, CR≥10)
Tepki Süresi 12 ms (Tipik, Tr+Td)
Voltaj Kaynağı 3,3V (Tipik)
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Geçirimli
Renk Derinliği 262K, 47,9% NTSC
Arka Aydınlatma 954P WLED, 15K saat, LED Sürücülü
Ağırlık 400g (Maksimum)
Yenileme Hızı 60Hz
Dokunmatik Ekran Yok
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%