7 inch 1920x1080 FHD Industrial TFT Display Screen EDP1.2 Interface PT156FHM-N10
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,6"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld
Contrastverhouding:
500: 1 (typ.) (TM)
Antwoord:
12 (Type.) (Tr+Td) Mej.
Werkmodus:
TN, normaal wit, doorlatend
Achtergrondverlichting:
9S4P WLED, 15K-uren, met HOOFDbestuurder
Touchscreen:
zonder
Spanningsvoorziening:
3,3 V (typ.)
Vernieuwingsfrequentie:
Guangdong, China
Markeren:
PT156FHM Industrieel TFT-display
EDP1.2 Interface Industrieel TFT-scherm
PT156FHM 7 inch TFT scherm
Productbeschrijving
PT156FHM-N10 15,6" FHD TFT-LCD-displaymodule
15.6 inch diagonaal Full HD TFT-LCD-displaypaneel met 1920*1080 resolutie, ontwikkeld door BOE Technology Group Co., Ltd.
Belangrijkste kenmerken
  • 15.6" diagonale actieve oppervlakte (344,16*193,59 mm)
  • Full HD 1920*1080 resolutie met 141 PPI
  • eDP-interface met 2 rijstroken, eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan)
  • 30-pins connector voor betrouwbare signaaloverdracht
  • 220 cd/m2 typische lichtsterkte met een contrastverhouding van 500:1
  • 60 Hz vernieuwingsfrequentie voor een soepele weergave
  • TN-technologie met normaal witte, transmisieve werkmodus
  • 262K kleurdiepte met 47,9% NTSC kleurengamma
Toepassingen
Aanpassingsopties
Technische specificaties
Merken BOE
Model P/N PT156FHM-N10
Diagonale grootte 15.6 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) * 1080, FHD 141PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 344.16 ((W) *193.59 ((H) mm
Type signaal eDP (2 lijnen), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), Connector 30 pins
Uitleg van de afmetingen 359.5*206.92*5.4 mm (H*V*D)
Oppervlaktebehandeling Antiglare
Luminansie 220 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 5001 (typisch)
Zienhoek 45/45/20/40 (typisch, CR≥10)
Reactietijd 12 ms (typisch, Tr+Td)
Spanningsvoorziening 3.3V (typisch)
Werkstand TN, normaal wit, transmisief
Kleurdiepte 262K, 47,9% NTSC
Achterlicht 954P WLED, 15K uur, met LED Driver
De massa 400 g (maximaal)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Aanraakscherm Zonder
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%