7-calowy przemysłowy wyświetlacz TFT FHD 1920x1080 z interfejsem EDP1.2 PT156FHM-N10
Nazwa Marki: BOE
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
15,6"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Leczenie:
Przeciwodblaskowy
Współczynnik kontrastu:
500 : 1 (typ.) (TM)
Odpowiedź:
12 (Typ.) (Tr+Td) ms
Tryb pracy:
TN, zwykle biały, przepuszczalny
Podświetlenie:
9S4P WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Ekran dotykowy:
bez
Zasilanie napięciem:
3,3 V (typowe)
Częstotliwość odświeżania:
60 Hz
Podkreślić:
Przemysłowy wyświetlacz TFT PT156FHM
Przemysłowy wyświetlacz TFT z interfejsem EDP1.2
7-calowy ekran TFT PT156FHM
Opis produktu
Moduł wyświetlacza TFT-LCD PT156FHM-N10 15,6" FHD
Kluczowe cechy
  • Aktywny obszar o przekątnej 15,6" (344,16*193,59 mm)
  • Rozdzielczość Full HD 1920*1080 z 141 PPI
  • Interfejs eDP z 2 liniami, eDP1.2, HBR1 (2,7G/linię)
  • 30-pinowe złącze zapewniające niezawodną transmisję sygnału
  • Typowa jasność 220 cd/m² ze współczynnikiem kontrastu 500:1
  • Częstotliwość odświeżania 60 Hz dla płynnego działania wyświetlacza
  • Technologia TN z trybem pracy normalnie biały, transmisyjny
  • Głębia kolorów 262K z gamą kolorów 47,9% NTSC
Zastosowania
Opcje dostosowywania
Specyfikacje techniczne
Marka BOE
Model P/N PT156FHM-N10
Rozmiar przekątnej 15,6 cala
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1920(RGB)*1080, FHD 141PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 344,16(szer.)*193,59(wys.) mm
Typ sygnału eDP (2 linie), eDP1.2, HBR1 (2,7G/linię), złącze 30 pinów
Wymiary zewnętrzne 359,5*206,92*5,4 mm (wys.*pion.*gł.)
Obróbka powierzchni Antyodblaskowa
Jasność 220 cd/m² (typowa)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowa)
Kąt widzenia 45/45/20/40 (typowa, CR≥10)
Czas reakcji 12 ms (typowa, Tr+Td)
Napięcie zasilania 3,3V (typowa)
Tryb pracy TN, normalnie biały, transmisyjny
Głębia kolorów 262K, 47,9% NTSC
Podświetlenie 954P WLED, 15 tys. godzin, z sterownikiem LED
Masa 400g (maksymalna)
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Ekran dotykowy Bez
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%