Οθόνη TFT 7 ιντσών 1920x1080 FHD Βιομηχανική με Διεπαφή EDP1.2 PT156FHM-N10
Ονομασία μάρκας: BOE
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
15,6"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτικό
Αναλογία αντίθεσης:
500 : 1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
12 (τύπος.) (Tr+Td) κα
Λειτουργία εργασίας:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Οπίσθιος φωτισμός:
9S4P WLED, ώρες 15K, με τον οδηγό των οδηγήσεων
Οθόνη αφής:
χωρίς
Τροφοδοσία τάσης:
3,3 V (Τυπ.)
Ρυθμός ανανέωσης:
60Hz
Επισημαίνω:
Βιομηχανική Οθόνη TFT PT156FHM
Βιομηχανική Οθόνη TFT με Διεπαφή EDP1.2
Οθόνη TFT 7 ιντσών PT156FHM
Περιγραφή προϊόντος
PT156FHM-N10 15.6" FHD TFT-LCD Μονάδα Οθόνης
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ενεργή περιοχή 15,6" διαγωνίου (344,16*193,59 mm)
  • Ανάλυση Full HD 1920*1080 με 141 PPI
  • Διεπαφή eDP με 2 λωρίδες, eDP1.2, HBR1 (2,7G/λωρίδα)
  • Συνδετήρας 30 ακίδων για αξιόπιστη μετάδοση σήματος
  • Τυπική φωτεινότητα 220 cd/m² με λόγο αντίθεσης 500:1
  • Βάθος χρώματος 262K με χρωματική γκάμα 47,9% NTSC
Εφαρμογές
Επιλογές Προσαρμογής
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μάρκα BOE
Μοντέλο P/N PT156FHM-N10
Μέγεθος Διαγωνίου 15,6 ίντσες
Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 1920(RGB)*1080, FHD 141PPI
Μορφή Pixel RGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή Περιοχή 344,16(Π)*193,59(Υ) mm
Τύπος Σήματος eDP (2 Λωρίδες), eDP1.2, HBR1 (2,7G/λωρίδα), Συνδετήρας 30 ακίδων
Διαστάσεις Περιγράμματος 359,5*206,92*5,4 mm (Υ*Π*Β)
Επεξεργασία Επιφάνειας Αντιθαμβωτικό
Φωτεινότητα 220 cd/m² (Τυπική)
Λόγος Αντίθεσης 500:1 (Τυπικός)
Γωνία Θέασης 45/45/20/40 (Τυπική, CR≥10)
Χρόνος Απόκρισης 12 ms (Τυπικός, Tr+Td)
Τάση Τροφοδοσίας 3,3V (Τυπική)
Οπίσθιος Φωτισμός 954P WLED, 15K ώρες, Με Οδηγό LED
Μάζα 400g (Μέγιστο)
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz
Οθόνη Αφής Χωρίς
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%