BOE EV133FHM-N40 13.3" EDP Arayüzlü SPI Endüstriyel TFT Ekran Modülü Sağlık Cihazları İçin
Marka Adı: BOE
Model Numarası: EV133FHM-N40
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
13,3"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Ödeme Koşulları:
300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
Çalışma modu:
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Işık kaynağı:
LED sürücü ile 15k saat wled [9S4P]
Dokunmatik panel:
olmadan
Güç kaynağı:
3,3V (Tip.)
Kare Hızı:
SKD61
Max. Maks. Ratings Derecelendirmeler:
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
İçin kullanılır:
Sağlıklı bakım
Vurgulamak:
EV133FHM Endüstriyel TFT Ekran
13.3" Endüstriyel TFT Ekran
13.3" SPI TFT Modülü
Ürün Açıklaması
EV133FHM-N40 13.3" FHD Ekran Modülü
Ürün Genel Görünümü
EV133FHM-N40, Full HD çözünürlüğü ve eDP arayüzüne sahip yüksek performanslı 13.3 inçlik TFT-LCD ekran modülüdür.Bu endüstriyel sınıf panel, zorlu uygulamalar için olağanüstü görsel açıklık ve güvenilirlik sağlar..
Temel Özellikler
  • Keskin, ayrıntılı görüntüler için 166 PPI ile 1920×1080 Full HD çözünürlüğü
  • Mükemmel görünürlük için 300 cd/m2 yüksek parlaklık
  • 800Derin siyahlar ve canlı renkler için:1 kontrast oranı
  • Güvenilir veri aktarımı için 30 pinli konektörlü eDP arayüzü
  • 15.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • 85/85/85/85 görüntü kalitesinin tutarlı olması için bakış açıları
  • 16.7 milyon renk desteği ile% 72 NTSC renk gamut
  • Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) yüzey işlemi
Teknik özellikler
Marka BOE
Model P/N EV133FHM-N40
Çapraz Boyut 13.3 inç.
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI
Etkin Alan 293.76 ((W) × 165.24 ((H) mm
Çizelge Boyutları 300.26 ((H) × 187.75 ((W)) mm
Parlaklık 300 cd/m2 (tipik)
Kontrast oranı 8001 (Tipik)
Yanıt Zamanı 30 ms (Tipik, Tr+Td)
Görme açısı 85/85/85/85 (Tipik, CR≥10)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, iletebilir.
Renk desteği 16.7M,% 72 NTSC
Arayüz Tipi eDP (2 şerit), eDP1.2, HBR1 (2.7G/sürük şeridi), 30 pinlik bağlantı
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Güç kaynağı 3.3V (Tipik)
Ağırlık 215g (En fazla)
Başvurular
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%